موضوعات ‌مرتبط: فناوری علم و فناوری

a/45220 :کد

0

دستاوردها‌ی بزرگی در زمینه‌های علم و فن‌آوری داریم

  چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۶:۴۴
تعداد بازدید : ۳۷۰   
 تحلیل ایران -دستاوردها‌ی بزرگی در زمینه‌های علم و فن‌آوری داریم

استاندار آذربایجان غربی گفت: در زمینه علمی و فن‌آوری دستاوردها‌ی بزرگی داریم به طوری‌که در زمینه فن‌آوری هسته‌ای مورد غضب استکبار جهانی قرار گرفته‌ایم.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه قربانعلی سعادت صبح امروز در همایش روئسا و فرماندهان کلانتری و پاسگاه‌های فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی که در سالن همایش امام علی (ع) ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: اوایل انقلاب خیلی‌ها به فکر این بودند که در آستانه پیروزی، انقلاب اسلامی را از صحنه حذف کنند.


وی تصریح کرد: سی و هفتمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی جشن می‌گیریم که با گذشت چندین سال، از دستاوردهای امام راحل پاسداری کرده و تربیت شده‌های امام راحل نیز به همان طراوتی هستند که در اوایل انقلاب بودند.


استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه شاهد پیشرفت‌های نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم، ادامه داد: این توطئه‌ها که علیه انقلاب صورت گرفته است توسط رهبری و نظام رفع و تبدیل به فرصت‌های خوبی شده است.


این مسئول با بیان اینکه در زمینه علمی و فن‎‌آوری، دستاوردهای بزرگی را در ایران اسلامی شاهد هستیم، اظهار داشت: در زمینه علمی و فن‌آوری دستاوردها‌ی بزرگی داریم به طوری‌که در زمینه فن‌آوری هسته‌ای مورد غضب استکبار جهانی قرار گرفته‌ایم.


سعادت ادامه داد: در صحنه‌های بین‌المللی در امر فن‌آوری نانو، هوافضا، صنایع ماهواره‌ای و صنایع موشکی رتبه‌های خوبی را داریم به طوری‌که اوباما پس از تسلیم در برجام اعتراف کرد که " ملت ایران تسلیم‌پذیر نیست".


وی با بیان اینکه آمریکا در تلاش برای سختگیری در اجرای برجام است، خاطرنشان کرد: زمانی ایران مصرف کننده تولیدات فکری آمریکا و غرب بود ولی امروزه دستورات و محصولات را تهیه کرده و با استراتژی خود در منطقه حضور می‌یابیم.


این مسئول با بیان اینکه دشمنان نظام آنچه را که به عنوان دستاورد حکومتی به دست آورده‌ایم مورد آماج خود قرار داده‌اند، اظهار داشت: به دنبال ایجاد دشمن نیستیم و به دنبال روابط متقابل هستیم ولی افزون طلب‌ها ما را برنمی‌تابند.


استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: در امر رویان و پزشکی، نانو و فن‌آوری الکترونیکی دستاوردهایی داریم که مورد غضب کشورهای غرب و آمریکا قرار گرفته است.

                               

علمی و فناوری     فناوری نانو     ارومیه            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :