موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی سرمایه گذاری

a/45477 :کد

0

ایجاد اشتغال ۱۵۰۰ نفر در فاز نخست پروژه اوریاد

  پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۶:۵۴
تعداد بازدید : ۵۰۱   
 تحلیل ایران -ایجاد اشتغال ۱۵۰۰ نفر در فاز نخست پروژه اوریاد

بزرگترین پروژه سرمایه‌گذاری ارومیه از فراهم‌سازی اشتغال ۱۵۰۰ نفر در فاز نخست پروژه اوریاد خبر داد

به گزارش تحلیل ایران ناصر علیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: مقرر شده در فاز نخست بزرگترین پروژه سرمایه‌گذاری ارومیه یک هزار و 500 نفر بومی ارومیه در این پروژه به مدت 20 سال جذب و مشغول به‌کار شوند.


وی با بیان اینکه برای افرادی که جذب می‌شوند به مدت چهار ماه دوره آموزشی برگزار می‌شود، تصریح کرد: این افراد در بخش تولید، بسته‌بندی، نظارت، خدمات، حسابداری، امور مالی و ... جذب به کار خواهند شد.


مدیرعامل پروژه سرمایه‌گذاری اوریاد به مشخصات این پروژه اشاره کرد و اظهار داشت: در سال 91 پیشنهاد مطالعه طرح اولیه این پروژه آغاز شده و هفتم اسفندماه سال 92 به طور رسمی عملیات اجرایی پروژه سرمایه‌گذاری اوریاد آغاز شده است.


این مسئول با اشاره به میزان سرمایه‌گذاری در این زمینه، اعلام کرد: پروژه اوریاد در سه فاز اجرایی خواهد شد و در مجموع 400 میلیارد تومان حجم سرمایه‌گذاری این پروژه است که در صورت افزایش زیربنا و طبقات، شاهد افزایش سرمایه‌گذاری نیز خواهیم بود.


علیزاده با بیان اینکه پروژه اوریاد در 20 هکتار اجرایی می‌شود، افزود: این پروژه از پل عدالت تا پل قویون ادامه خواهد داشت و فاز نخست آن شامل مرکز تجارت جهانی و برج مسکونی خواهد بود.


وی فاز دوم این پروژه را مورد اشاره قرار داد و گفت: در فاز دوم پروژه اوریاد شاهد ایجاد دریاچه آبی با آبنمای موزیکال نیز خواهیم بود.


مدیرعامل پروژه سرمایه‌گذاری اوریاد با بیان اینکه فاز سوم این پروژه دارای هتل، نمایشگاه گل و گیاه، شهربازی و پارک آبی خواهد بود.


وی پیشرفت فیزیکی فاز نخست این پروژه را 70 درصد عنوان کرد و اظهار داشت: این پروژه با مشارکت مردمی و شهرداری ارومیه اجرایی شده و در بخش‌هایی نیز سرمایه‌گذاران خارجی مشارکت دارند.

                               

سرمایه گذاری     اشتغال     ارومیه            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :