موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی پروژه گازرسانی

a/46043 :کد

شهرک صنعتی فاز ۳ ارومیه از نعمت گاز بهره مند شدند

ندا موسی زاده

  شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۰:۱۱
تعداد بازدید : ۴۲۰   
 تحلیل ایران -شهرک صنعتی فاز ۳ ارومیه از نعمت گاز بهره مند شدند

همزمان با ایام الله دهه فجر شبکه داخلی گازرسانی به شهرک صنعتی شماره ۳ ارومیه افتتاح شد

مسعود مهدیزاده مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان در حاشیه افتتاح گازرسانی به شهرک صنعتی فاز 3 ارومیه در گفتگو اختصاصی به خبرنگار تحلیل ایران گفت:همزمان با ایام الله دهه فجر شبکه داخلی گازرسانی به شهرک صنعتی شماره 3 ارومیه افتتاح شد.


مهدی زاده گفت: طول شبکه گاز رسانی 23 کیلومتر می باشد که شامل 20 کیلومتر لوله گذاری پلی اتیلن و لوله گذاری فولادی به اندازه 8 اینچ می باشد.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان ادامه :دو باب ایستگاه تقلیل فشار گاز که هر کدام به ظرفیت 20 هزار متر مکعب در ساعت است که همزمان با دهه فجر اجرا شده است.


وی در ادامه به فشار گاز شبکه اشاره کرد و افزود:فشار گاز داخل شبکه 60 پوند بر اینچ مربع است و 60 علمک و انشعاب گاز یک چهارم پوندی و دو پوندی نصب شده است.


وی خاطر نشان کرد: هزینه سرمایه گذاری برای گازرسانی به شهرک صنعتی فاز 3 ارومیه 30 میلیارد ریال است.


مهدی زاده در ادامه به مشکلات شهرک صنعتی فاز دو ارومیه اشاره کرد و افزود : راه دسترسی شهرک صنعتی فاز 2 به جاده شهید کلانتری یک هزار متر است که 600 متر آن در دست کشاوزان و 400 متر دیگر برای ایجاد راه در دست اقدام است که امیدواریم اداره کل ره و شهرسازی اقدامات مربوطه را انجام دهد تا مشکل راه این شهرک حل شود.


وی به مشکلات فاضلاب این شهرک تاکید کرد و افزود:مهمترین مشکل نبود زیر ساخت های فاضلاب و کانال است.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تصریح کرد:کشاورزان وقتی باغات خود را آبیاری می کنند آب به دلیل نبود کانال در سطح راه پخش می شود و عبور و مرور را با مشکل مواجه می کند.


مسعود مهدی زاده به دیگر مشکلات شهرک های صنعتی از قبیل گاز،تلفن و ...اشاره کرد و افزود:حل کردن مشکلات شهرک های صنعتی در الویت کاری شرکت شهرک های صنعتی می باشد که امیدواریم با تخصیص اعتبارات عمرانی هر چه سریعتر مشکلات صنعتگران و واحد های تولیدی را حل کنیم.

                               

  ندا موسی زاده
 
  آدرس ایمیل :
  آدرس سایت/وبلاگ:
  از همین نویسنده :


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :