موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/67820 :کد

0

دشمن درصدد تغییر هویت دینی دانش‌آموزان است

  جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۶:۳۶
تعداد بازدید : ۱۶۸   
 تحلیل ایران -دشمن درصدد تغییر هویت دینی دانش‌آموزان است

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: دشمن درصدد تغییر هویت دینی دانش‌آموزان است و باید مسئولان از نظر فکری دانش‌آموزان را تقویت کنند.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: دشمن درصدد تغییر هویت دینی دانش‌آموزان است و باید مسئولان از نظر فکری دانش‌آموزان را تقویت کنند.

به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام سیدمهدی قریشی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه ارومیه، با دعوت مردم به رعایت تقوای الهی، دوری از محرمات و اطاعت از دستورات خداوند متعال اظهار داشت: فردا مصادف با 15 ماه مبارک رجب سالروز شهادت حضرت زینب‌کبری (س) است و از خداوند متعال خواستار آزادی هر چه سریعتر کشور سوریه و حرمین از دست دشمنان اسلام هستیم.

وی افزود: باید از حرمین دفاع کنیم چرا که این وظیفه هر مسلمانی بوده و از کارهای حیاتی و مهم ما مسلمانان است و در این راستا ستادهایی تشکیل شده‌اند که مردم می‌توانند کمک‌های مالی خود را برای مدافعان از این طریق به دست آنان رسانده و سهمی در دفاع از حرمی داشته باشند و پیروز نهایی این نبردها مسلمانان هستند.

امام جمعه ارومیه با اشاره به مسئله انتخابات گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهر ارومیه همانند برخی دیگر از شهرها به دور دوم کشیده شده و بر همه ما وظیفه است که بار دیگر به صورت پرشور در پای صندوق‌های رای حاضر شده و وظیفه شرعی خود را به جای آوریم تا دین مبین اسلام را بیش از پیش در مقابل توطئه دشمنان پایدارتر سازیم و از میان افراد راه یافته به دور دوم فرد اصلح‌تر را انتخاب کنیم.

قریشی بیان کرد: دانش‌آموزان انجمن‌های سراسر کشور در دیدار اخیری که با مقام معظم رهبری داشته‌اند به اهمیت کشور لبنان توسط ایشان اشاره شد و از این کشور به عنوان نور دو دیده یاد شد که جان خود را در راه حفظ دین اسلام و احکام الهی نثار می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه دشمنان سعی می‌کنند هویت دانش‌آموزان ایران اسلامی را تغییر داده و هویت دینی دانش آموزان ما را به فراموشی بسپارند و بنابراین مسئولان باید در این راه نهایت تلاش خود را کنند تا بهتر از پیش دانش‌آموزان را از نظر دینی و اسلامی تقویت کنند تا در برابر توطئه دشمانان مقاوم باشند.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی با تاکید بر اینکه باید در مجالس تحریم از مخارج اضافه صرف نظر کنیم گفت: باید در تلاش باشیم که این هزینه‌های گزاف را در راستای کمک به مردم کم‌بضاعت یا بی بضاعت مصرف کنیم تا با این کار هم رضایت الهی را به دست آوریم و هم کمکی به مستضعفان کرده باشیم.

وی افزود: از سوی دیگر متاسفانه در مجالس تحریم از پوسترها و گل‌های تسلیت برای عرض تسلیت به خانواده متوفی استفاده می‌شود در حالی که می‌توان این عرض تسلیت را زبانی کرد و این هزینه‌ها را به دست مسئولان رساند تا آنان با جمع‌آوری این کمک‌های مالی بتوانند در راه آسایش افراد مستضف گام بردارند.

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :