موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استان ها

a/68054 :کد

0

بیش از ۱۲۹ میلیارد ریال سهام در بورس منطقه ای آذربایجان غربی

  شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۷:۳۷
تعداد بازدید : ۱۷۹   
 تحلیل ایران -بیش از ۱۲۹ میلیارد ریال سهام در بورس منطقه ای آذربایجان غربی

مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی گفت: طی هفته گذشته بیش از۱۲۹ میلیارد و ۵۰۴میلیون ریال سهام در تالار بورس استان معامله شد.

مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی گفت: طی هفته گذشته بیش از129 میلیارد و 504میلیون ریال سهام در تالار بورس استان معامله شد.


به گزارش تحلیل ایران؛" وحید جوادی " در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به آخرین وضعیت بورس طی هفته گذشته، اظهار کرد: در این مدت61میلیون و747هزار سهم وحق تقدم از سهام شرکت های بورسی و فرابورسی در بورس منطقه ای آذربایجان غربی مورد معامله قرار گرفت که 65درصد آن مربوط به خرید و بقیه آن فروش بوده است.

 

وی با بیان این که در طول این هفته در تالار ارومیه 13 کارگزار از18 ایستگاه معاملاتی، سهام وحق تقدم بیش از 190شرکت را معامله کردند، افزود: نمایندگی شرکت کارگزاری بانک کشاورزی بیشترین ارزش ریالی معاملات منطقه را با 19.5درصد به خود اختصاص داد.

مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی ادامه داد: همچنین در این هفته سهام شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با 7 درصد ارزش کل معاملات در رده نخست معاملات بورس منطقه ای قرار داشته است.

 

جوادی به صدور 28کد معاملاتی جدید در بورس منطقه ای آذربایجان غربی اشاره و تصریح کرد: شاخص کل بازار بورس با 1319 واحدکاهش در مقایسه با هفته قبل به رقم 78 هزار و 269 واحد و شاخص کل بازار فرابورسی نیز با16 واحد کاهش به رقم 793واحد رسید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :