موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استان ها

a/71663 :کد

0

بهره گیری ۱۸هزار واحدصنفی در طرح‌ اقتصادمقاومتی

  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۷:۳۵
تعداد بازدید : ۲۱۱   
 تحلیل ایران -بهره گیری ۱۸هزار واحدصنفی در طرح‌ اقتصادمقاومتی

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت ‌آذربایجان‌غربی گفت: هم‌اکنون بیش از ۱۸ هزار واحد صنفی در سطح استان وجود دارد که امسال از ظرفیت آن‌ها برای اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی...

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت ‌آذربایجان‌غربی گفت: هم‌اکنون بیش از ۱۸ هزار واحد صنفی در سطح استان وجود دارد که امسال از ظرفیت آن‌ها برای اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی بهره گیری می‌شود.

 

به گزارش تحلیل ایران، محمد دهقان در جلسه هم اندیشی روسای شهرستان‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی با بیان اینکه طرح‌های پیشنهادی برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی به‌طور مستقیم با این سازمان در ارتباط است اظهار کرد: طرح توسعه صادرات غیر نفتی و ارتقاء بهره‌وری در عرصه تولید و نیز طرح توسعه معادن و صنایع از این قبیل برنامه‌ها است.

 

وی افزود: به تناسب هر یک از طرح‌ها در هر یک از معاونت‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی محورهایی تعیین شده که مهم‌ترین آنان در حوزه اصناف و 18 هزار واحد تولیدی صنفی استان است.

 دهقان بیان کرد: هم‌اکنون احصاء 500 طرح در اولویت قرار داشته که واحدهای تولیدی بیش از 5 نفر شاغل را شامل می‌شود.

 

 معاون مدیریت توسعه و منابع انسانی صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت استفاده از نظرات کارشناسان و افراد با تجربه در این حوزه اظهار داشت: استفاده از ظرفیت افراد خلاق و متفکر به عنوان مشاور سبب پیشرفت در امور و رسیدگی به آنان می‌شود.

 پرویز سلطان‌زاده افزود: 90 درصد برنامه‌های موجود برای تحقق اقتصاد مقاومتی و افزایش بهره‌وری داخلی مربوط به سازمان صنعت، معدن و تجارت است که برای رسیدن به این اهداف مشارکت همگانی لازم و ضروری است.

 

 وی تصریح کرد: لازم است که مدیران از وضعیت موجود اطلاع کافی را داشته و راه‌های رسیدن به هدف را شناسایی و در این زمینه نیز اهداف کوتاه مدت را تبیین کرده و کارهای راهبردی انجام دهند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :