موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استان ها

a/71933 :کد

0

تحقق اقتصاد مقاومتی در گرو فعالیت کارخانه‌های راکد کشور است

  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۷:۴۱
تعداد بازدید : ۲۰۴   
 تحلیل ایران -تحقق اقتصاد مقاومتی در گرو فعالیت کارخانه‌های راکد کشور است

امام جمعه شاهین‌دژ گفت: با فعال کردن کارخانه‌های راکد و توسعه خط‌های تولیدی دغدغه فکری جوانان نسبت به اشتغال کاهش یافته و اقتصاد مقاومت تحقق می‌یابد.

امام جمعه شاهین‌دژ گفت: با فعال کردن کارخانه‌های راکد و توسعه خط‌های تولیدی دغدغه فکری جوانان نسبت به اشتغال کاهش یافته و اقتصاد مقاومت تحقق می‌یابد.


به گزارش تحلیل ایران حجت‌الاسلام نقی باقری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به راهبرد تحقق اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید شعار منتخب سال را عملی کرده و در این راستا نیز ملت و دولت با یکدیگر همکاری کنند.

وی با بیان اینکه ایران در عرصه نظام و دفاع از مردم خود بسیار موفق بوده است گفت: با راه‌اندازی کارگاه‌های کوچک زودبازده و پرهیز از کارگاه‌های بزرگ و هزینه‌بر می‌توان از دغدغه‌های فکری جوانان در رابطه با اشتغال کاسته و در این زمینه نیز به موفقیت چشمگیری دست یافت و علاوه بر اقتصاد مقاومتی تحقق یافت.

 

باقری با اشاره به اینکه برای تبیین شیوه‌های اجرایی و ساز و کارهای اقتصاد مقاومتی باید افراد تحصیل کرده وارد کار شوند افزود: نیز با معرفی افراد موفق در زمینه‌های اجرا تا تولید در همایش‌ها و رسانه‌ها آگاهی لازم به مردم داده می‌شود.

 

وی با بیان این که مقام معظم رهبری نیز در رابطه با مبارزه با قاچاق تاکید کرده‌اند اظهار داشت: باید به تولیدات داخلی ارزش داده و با این عمل از استعمار خارجی نیز به دور بمانیم.

باقری افزود: دولت باید ملت را درک کرده و با حمایت از تولید داخلی در مقابل استعمار خارجی نیز مقابله کند.

 

امام جمعه شاهین‌دژ تصریح کرد: با فعال شدن کارخانه‌های راکد و توسعه خط‌های تولیدی از نفوذ دشمنان مستکبر جلوگیری شده و بخش عمده‌ای از مشکلات بیکاری حل می‌شود.

 منبع:تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :