موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استان ها

a/74034 :کد

0

۷۰۰واحد صنعتی استان آذربایجان غربی به شبکه سراسری گازپیوستند

  ﺳﻪشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۲:۲۲
تعداد بازدید : ۲۲۴   
 تحلیل ایران -۷۰۰واحد صنعتی استان آذربایجان غربی به شبکه سراسری گازپیوستند

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون ۷۴۶ واحد صنعتی استان آذربایجان غربی به شبکه سراسری گاز پیوسته اند.

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون ۷۴۶ واحد صنعتی استان آذربایجان غربی به شبکه سراسری گاز پیوسته اند.


به گزارش تحلیل ایران؛منصور صادقیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم ، با بیان اینکه سال گذشته بیش از ١١ کیلومتر خطوط انتقال گاز در سطح استان اجرا شد اظهار داشت: تاکنون ٢٣٢ کیلومتر خط انتقال گاز در بخش شهری، روستایی و صنایع انجام شده است.

وی افزود: سال گذشته علاوه بر اجرای عملیات یک هزار و ٢٨٦ کیلومتر عملیات شبکه گذاری شهری، روستایی و صنایع، 9 هزار کیلومتر عملیات شبکه‌گذاری در سطح استان به مرحله اجرا رسیده است.

 

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان‌غربی تصریح کرد: بر اساس حجم عملیات اجرایی انجام شده در سطح استان سال گذشته ١٨ هزار انشعاب به تفکیک شهری و روستایی انجام شده و در این رابطه یک هزار و ٥٦١ علمک در بخش شهری و هفت هزار و ٤٨٤ علمک در روستاها نصب شد بنابراین تاکنون ٣٤٩ هزار و ٢٦٨ هزار انشعاب در استان نصب شده است.

صادقیان افزود: در بازه زمانی یاد شده ٤٨ هزار و ٦� ١ مشترک به جمع مشترکان و مصرف کنندگان گاز طبیعی اضافه شدند که با احتساب این تعداد تاکنون ٧٧٣ هزار و ١٣٧ مشترک از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

 

وی یکی از اولویتهای اصلی شرکت گاز استان را افزون بر گاز رسانی به مناطق شهری و روستایی، گازرسانی به صنایع عمده که همسو با توسعه اقتصادی استان است دانست و اظهار داشت: در این مسیر، تاکنون ٧٤٦ واحد صنعتی به شبکه سراسری گاز پیوسته‌اند. 

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه حجم فعالیت این شرکت در همه شاخص‌ها افزایش چشمگیری داشته و بسیار فراتر از بازه زمانی موجود بوده است، گفت: هم اکنون ٩٩ درصد از خانوارهای استان آذربایجان‌غربی تحت پوشش خدمات گازرسانی هستند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :