موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استان ها

a/74639 :کد

0

آب ۲۴۶۷ واحد مسکن مهر استان آذربایجان‌غربی تامین می‌شود

  جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۱:۵۵
تعداد بازدید : ۲۱۴   
 تحلیل ایران -آب ۲۴۶۷ واحد مسکن مهر استان آذربایجان‌غربی تامین می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان آذربایجان‌غربی گفت: امسال آب دو هزار و ۴۶۷ واحد مسکن مهر استان آذربایجان‌غربی توسط این شرکت تامین می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان آذربایجان‌غربی گفت: امسال آب دو هزار و ۴۶۷ واحد مسکن مهر استان آذربایجان‌غربی توسط این شرکت تامین می‌شود.


به گزارش تحلیل ایران رسول اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم  با اشاره به اقدامات پیش‌بینی شده امسال شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان‌ غربی اظهار داشت: امسال آب دو هزار و 467 واحد و سال آینده دو هزار و 782 واحد از مساکن مهر استان آذربایجان‌غربی توسط این شرکت تامین می‌شود.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان آذربایجان‌ غربی گفت: علاوه بر آن واگذاری انشعاب آب به تعداد دو هزار و 730 و انشعاب فاضلاب به تعداد چهار هزار و 500 فقره نیز در سراسر استان انجام می‌شود.

 

وی از بهسازی و بازسازی تاسیسات منابع آب در آذربایجان‌غربی خبر داد و تصریح کرد: امسال با هدف افزایش راندمان تاسیسات، بهسازی چاه، بازسازی و ارتقاء تصفیه‌خانه آب و ایستگاه پمپاژ انجام می‌شود.

 

اکبری افزود: هم‌اکنون 267 حلقه چاه در استان موجود است که از سال 95 تا سال 99 همه ساله 15 چاه مورد بهسازی قرار می‌گیرد.

 

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان آذربایجان‌غربی بیان کرد: با اجرای بهسازی 15 حلقه از چاه‌ها، میزان اثربخشی و صرفه‌جویی آب در سال به هشت هزار میلیون ریال می‌رسد.

اکبری با اشاره به برون‌سپاری فعالیت‌های آب اظهار داشت: از مزایای آن می‌توان به افزایش کیفیت خدمات‌رسانی، کاهش هزینه‌های بهره‌برداری، چابک‌سازی شرکت و استفاده از توان فنی بخش خصوصی اشاره کرد.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :