موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/75258 :کد

0

خدمات مددجو محوری در اولویت برنامه‌های کاری کمیته امداد خوی

  دوشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۶:۱۱
تعداد بازدید : ۱۸۲   
 تحلیل ایران -خدمات مددجو محوری در اولویت برنامه‌های کاری کمیته امداد خوی

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خوی گفت: خدمات مددجو محوری در اولویت برنامه‌های کاری کمیته امداد خوی قرار گرفته و امسال پروژه‌های عمرانی غیرمرتبط به نزدیک صفر می‌رسد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خوی گفت: خدمات مددجو محوری در اولویت برنامه‌های کاری کمیته امداد خوی قرار گرفته و امسال پروژه‌های عمرانی غیرمرتبط به نزدیک صفر می‌رسد.


به گزارش تحلیل ایران علی زینالی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم ، اظهار داشت: باوجود برخی مشکلات مالی موجود در جامعه با عنایت و حمایت‌های بی‌دریغ مردم و مسئولان درآمدهای حاصله در خوی در تمامی سرفصل‌های کاری در ردیف نقد و کالا رشد چشمگیری داشته است.

 

وی افزود: علاوه بر چند طرح ابتکاری برای نخستین بار در استان آذربایجان‌غربی از قبیل طرح شب چله و هبه سال 94 نیز مراکز نیکوکاری شهرستان خوی الگوی کشوری معرفی شده و شناسایی نیازمندان واقعی، مراجعان دفتری مسئولان و خیران نیز تا حدودی سازماندهی شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خوی تصریح کرد: علاوه بر آن برای نخستین بار در شهرستان و استان، قانون زکات به‌طور کامل اجرا شد و کل زکات مساجد شهر از طریق شورای زکات شهرستان جمع‌آوری شد.

وی گفت: خدمات مددجو محوری در اولوی

ت برنامه‌های کاری کمیته امداد خوی بوده و بنابراین در سال 94 در بحث پروژه‌های عمرانی غیرمرتبط با کمیته امداد 420 در صد نسبت به سال 93 کاهش به وجود آمده و در سال 95 نیز این رقم به نزدیک صفر می‌رسد.

زینالی بیان کرد: امیدواریم خیران و کمیته امداد از پراکنده کاری خودداری کرده و نیازهای اساسی مددجویان را رفع کنند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :