موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/80379 :کد

0

رشته صنایع دستی درآذربایجان غربی رایگان آموزش داده می شود

  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۳:۲۳
تعداد بازدید : ۲۶۳   
 تحلیل ایران -رشته صنایع دستی درآذربایجان غربی رایگان آموزش داده می شود

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از برگزاری رایگان آموزش رشته های صنایع دستی برای علاقمندان در استان خبر داد.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از برگزاری رایگان آموزش رشته های صنایع دستی برای علاقمندان در استان خبر داد.

افسانه رنجبر در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه این اقدام در راستای صیانت از رشته های صنایع دستی و فرهنگ سازی در این خصوص صورت می گیرد افزود: بر اساس توافق و تفاهمنامه منعقد شده با اداره كل آموزش فنی و حرفه ای استان، دوره آموزش رایگان رشته های مختلف صنایع دستی برگزار خواهد شد كه علاقمندان می توانند از فرصت مهیا شده استفاده و بهره برداری لازم را ببرند.

 

وی با اشاره به رشته های این دوره افزود: در این دوره آموزشی با بهره گیری از اساتید مجرب رشته های معرق چوب، منبت چوب، سفالگری با چرخ به شكل مقدماتی و تكمیلی، نگارگری ایرانی (مینیاتور)، تذهیب و طراحی سنتی، گلیم بافی، تراش سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی آموزش داده شده و در انتهای این دوره برای كارآموزان مدارك معتبر اهدا خواهد شد.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از شروع کلاسها در تیرماه سال جاری خبر دادو افزود: این کلاسها در صورت تکمیل طرفیت از تاریخ پنجم تیرماه امسال آغاز شده و تا انتهای تابستان سال جاری بطول خواهد انجامید.

 

علاقه مندان برای شرکت در این دوره آموزشی رایگان می توانند در ارومیه به معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی واقع در خیابان امام – روبروی بانک رفاه کارگران و یا ساختمان صنایع دستی واقع در خیابان باکری – روبروی سه راهی دانش مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  ۳۲۲۴۰۰۷۸ – ۰۴۴  تماس حاصل کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :