موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/84740 :کد

0

تلفات برق در آذربایجان غربی به ۱۱.۵ درصد می رسد

  چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ — ۱۷:۰۰
تعداد بازدید : ۱۱۵   
 تحلیل ایران -تلفات برق در آذربایجان غربی به ۱۱.۵ درصد می رسد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: امسال تلفات برق در استان به ۱۱.۵ درصد می رسد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: امسال تلفات برق در استان به ۱۱.۵ درصد می رسد.


به گزارش تحلیل ایران، اکبر حسن بگلو ظهر چهارشنبه در  در جلسه شورای راهبری اقتصاد مقاومتی استان کاهش تلفات و تصب کنتور هوشمند را از اولویت های کاری این شرکت در سالجاری ذکر کرد و افزود: پروژه های بخش اقتصاد مقاومتی شرکت ۲۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

 

وی ادامه داد: در حال حاضر۹ پروژه با بیش از ۷۶۸ هزار میلیون ریال برای کاهش تلفات برق در دست اجراست که با اتمام این طرح ها میزان تلفات برق از ۱۲.۲ درصد به ۱۱.۵ درصد کاهش می یابد.

 

حسن بگلو همچنین از برنامه ریزی برای نصب هشت هزار و ۱۷۵ کنتور هوشمند در استان خبر داد و گفت: در زمان حاضر ۸۲ درصد مشترکین استان بخش خانگی هستند تنها نیم درصد مشترکین صنعتی است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با بیان اینکه هم اکنون استان جزو ۱۰ استان بالای کشور در دستکاری کنتور برق است اظهارداشت: امسال برخورد جدی و قانونی دراین خصوص در دستور کار قرار دارد.

حسن بگلو از شناسایی ۳۵ هزار کنتور معیوب در سطح استان خبر داد و تاکید کرد : متاسفانه در سال گذشته ۱۶ هزار کنتور دستکاری کشف شد که باعث مصرف ۱۳۸ میلیون کیلووات ساعت برق شده است.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی خواستار مدیریت ساخت و ساز غیر مجاز و ماده هشت شد و تاکید کرد : ۲۷۰۰ پرونده در مناطق حاشیه که ساخت و ساز غیرمجاز دارند تشکیل و برای ۱۱۰۰ فقره حکم صادر شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان از طلبکاری ۸۳ میلیاردی شرکت از مشترکین برق خبر داد و گفت : الان سه سال است که ریالی یارانه به شرکت پرداخت نشده است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از راه اندازی سامانه راهنمای ۱۴۲۱ در استان خبر داد گفت: سامانه راهنمای ۱۴۲۱ در راستای بهینه سازی مصرف برق در استان راه اندازی شده است.

منبع:مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :