موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/92100 :کد

0

مرزبانان از ورود اجناس قاچاق به کشور جلوگیری کنند

  جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۴:۱۷
تعداد بازدید : ۲۰۸   
 تحلیل ایران -مرزبانان از ورود اجناس قاچاق به کشور جلوگیری کنند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: مبارزه با قاچاق از مهم‌ترین و جدی‌ترین وظایف مرزبانی است که این امر خطیر گامی مؤثر در راستای حمایت از تولیدات داخلی است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: مبارزه با قاچاق از مهم‌ترین و جدی‌ترین وظایف مرزبانی است که این امر خطیر گامی مؤثر در راستای حمایت از تولیدات داخلی است.


به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی اظهار داشت: در مبنای شریعت دین مبین اسلام تمامی مسئولیت‌ها نوعی امتحان الهی است.

 

وی افزود: خداوند تمامی این مسئولیت‌ها و مقام‌ها را در اختیار انسان قرار داده تا شخص در مقابل خداوند متعال خودی نشان دهد تا به این وسیله میزان بندگی و خلوص نیت فرد سنجیده شود و تمامی این‌ها آزمایشی برای مسئولان از سوی خداوند متعال است.

 

امام جمعه ارومیه گفت: موقعیت‌ها روز به روز دست به دست می‌شوند و هر فردی باید سعی کند با توجه به مسئولیتی که دارد رضایت الهی را برانگیزد و در پی رضایت الهی مطمئناً رضایت مردم و جامعه ایجاد می‌شود که موجب سرزندگی و شادابی فرد می‌شود.

 

وی افزود: نباید از خود لغزشی نشان دهیم و در مقابل دشمنان باید کاملاً جدی باشیم و تمامی وجود خود را  به وجود الهی وصل کنیم و همیشه خداوند را حاضر و ناظر ببینیم و تصمیمات کلی بگیریم که با این عمل و طرز فکر می‌توانیم دشمنان خود را از بین ببریم.

قریشی گفت: تمامی خصوصیات مذکور از ویژگی‌های یک فرد مسئولیت پذیر است و ارتباط نزدیک با خداوند امدادهای غیبی را در پی دارد و در این صورت است که خداوند به آدمی یاری می‌رساند و اگر همه برای جلوگیری از این یاری رساندن متحد شوند هم نمی‌توانند کاری کنند.

وی خاطرنشان کرد: مسئله مبارزه با قاچاق یکی از مهم‌ترین وظایف اداره مرزبانی و مسئولین مرزبانی است که از ورود اجناس خارجی به داخل کشور جلوگیری می‌کنند و با این حرکت گام موثری در راستای حمایت از تولیدات داخلی گام بر می‌دارند.

 

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی افزود: جلوگیری از ورود اجناس قاچاق و مبارزه با این معضل بزرگ اجتماعی صریح دستور رهبری است و ستیز با این مشکل بسیاری از مشکلات دیگری را رفع می‌کند و می‌توان گام موثری در راستای اشتغالزایی برداشت.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :