موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/94530 :کد

0

دولت سالهای پایانی فعالیت خود را صرف خدمت به مردم کند

  جمعه ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۷:۲۳
تعداد بازدید : ۱۱۵   
 تحلیل ایران -دولت سالهای پایانی فعالیت خود را صرف خدمت به مردم کند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: دولتمردان و مسئولان باید در مدت پایانی فعالیت دولت یازدهم را به جای تبلیغات انتخاباتی صرف خدمت به مردم کند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: دولتمردان و مسئولان باید در مدت پایانی فعالیت دولت یازدهم را به جای تبلیغات انتخاباتی صرف خدمت به مردم کند.

به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام سیدمهدی قریشی ظهر جمعه در جمع نمازگزاران ارومیه ای با بیان اینکه از عمر دولت یازدهم مدت کوتاهی باقی مانده و این مدت بجای استفاده تبلیغاتی برای انتخابات صرف خدمت نیک و صادقانه به مردم شود.

وی با بیان اینکه تنها و بهترین تبلیغ برای دولت خدمت نیک به مردم است اظهارداشت: مردم از شعارها و مشکلات مختلف خسته شده‌اند و فریب شعار را نمی‌خوردند، بنابراین دولت با عملکرد خود باید رای مردم را جذب کند نه شعار.

 

امام جمعه ارومیه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هفته دولت تاکید کرد: مسئولان و مدیران درصدد اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری نهایت سعی خود را به‌کار می‌گیرند تا بتوانند مشکلات مردم را برطرف کنند که این اقدام ارزشمندی است.

حجت الاسلام قریشی ادامه داد: شهید رجایی و شهید باهنر در رأس دولت‌مردان پر تلاش و فداکار نظام جمهوری اسلامی ایران، قرار دارند چراکه تمامی کارهای خود را در راستای رضایت الهی، جلب توجه مردم و آسایش مردم انجام می‌دادند و تمامی کارهای خود را وابسته به خدا می‌کردند چون هر کاری بدون توصل به خداوند متعال از بین می‌رود.

 

وی در ادامه خطبه های این هفته نماز جمعه ارومیه با تقدیر از تلاشهای نیروهای نظامی و انتظامی در زمینه برقرار امنیتی در کشور گفت: به لطف الهی سپر امنیتی کشور در سطح بسیاری عالی قرار دارد و در حالی که در کشورهای منطقه ناامنی حاکم شده، در ایران امنیت کامل را احساس می‌کنیم و این نعمت الهی به لطف پروردگار و در سطح بعدی به سبب تلاش‌های نیروهای امنیتی و نظامی است که روز به روز این سپر مقاوم‌تر می‌شود.

 

امام جمعه ارومیه با اشاره به انتقاد مقام معظم رهبری از فعالیت ضعیف دستگاه های فرهنگی اعلام کرد: در همین راستا باید مسئولان اجرایی دستگاه‌های فرهنگی نهایت تلاش خود را بکنند تا بتوانند رضایت مقام معظم رهبری را جلب کنند و در راستای منویات ایشان گام بردارند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :