موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/110670 :کد

مدیرکل حمل و نقل و راهداری یزد:

۱۸ هزار راننده در حوزه درون و برون‌شهری استان یزد فعالیت دارند

  ﺳﻪشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ — ۰۹:۰۱
تعداد بازدید : ۱۵۶   
 تحلیل ایران -۱۸ هزار راننده در حوزه درون و برون‌شهری استان یزد فعالیت دارند

مدیرکل حمل و نقل و راهداری یزد از تلاش برای بهبود وضعیت رانندگان در یزد خبر داد و گفت:۱۸ هزار راننده در حوزه درون و برون شهری فعالیت دارند.

مدیرکل حمل و نقل و راهداری یزد از تلاش برای بهبود وضعیت رانندگان در یزد خبر داد و گفت:۱۸ هزار راننده در حوزه درون و برون شهری فعالیت دارند.


به گزارش تحلیل ایران ، محسن صادقیان در دیدار کارکنان حمل و نقل استان یزد با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد اظهار داشت: در استان یزد 18 هزار نفر راننده در بخش حمل و نقل مسافر و کالا و بار در حال فعالیت هستند.

 

وی با اشاره به تلاش برای بهبود وضعیت معیشتی رانندگان، خاطرنشان کرد: بسیاری از این افراد با شرایط اقتصادی که در حال حاضر دارند و زحمتی که می کشند، آنچنان وضع مالی مناسبی هم ندارند.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ادامه داد: در سازمان حمل و نقل و راهداری جاده ای تلاشمان بر این است که ان‌شاالله برای این افراد فعالیتی صورت گیرد و با سر و سامان دادن به بخش شرکت ها و رانندگان، علاوه بر اینکه به این رانندگان خدمتی ارائه می کنیم، زمینه افزایش رضایت مردم راهم فراهم کنیم.

صادقیان خاطرنشان کرد: اگر راننده اتوبوسی امروز بهتر کار کند، قطعا این حادثه هایی که در جاده ها اتفاق می افتد و دلایل مختلفی هم دارد، قطعا رخ نمی دهد و مردم و مسافران رضایت بیشتری به دست می آورند.

وی افزود: راهداران در طول سال فعالیت های زیادی برای حفاظت از جاده ها انجام می دهند که این فعالیت ها از ارزش و اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :