موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/111025 :کد

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس:

حمایت از توسعه صنعت فولاد یزد افزایش یابد

  جمعه ۰۳ دی ۱۳۹۵ — ۱۲:۱۰
تعداد بازدید : ۴۷   
 تحلیل ایران -حمایت از توسعه صنعت فولاد یزد افزایش یابد

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فولاد در توسعه صنعت استان یزد نقش مهمی دارد، گفت: حمایت از توسعه صنعت فولاد یزد افزایش یابد.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فولاد در توسعه صنعت استان یزد نقش مهمی دارد، گفت: حمایت از توسعه صنعت فولاد یزد افزایش یابد.


به گزارش تحلیل ایران، سیدابوالفضل موسوی بیوکی پیش از ظهر امروز در نشست شورای اداری استان یزد که با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور برگزار شد، اظهار داشت: خداوند ما را در سختی و تنگنای آب قرار داده ولی یک سری نعمت‌های بسیار ارزشمند از جمله معدن را در اختیار یزد قرار داده است.

 

وی با تاکید بر ضرورت وجود توجه ویژه به فولاد و صنعت فولاد در یزد گفت: این صنعت باید در حدی که به مسئله آب توجه صورت می‌گیرد، مورد توجه باشد.

 

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: زمانی که در بحث آب به دبنال راهکار هستیم، به سرمنشا امور نگاه می‌کنیم و سعی می‌کنیم به صورت بنیادی این مشکلات را مرتفع کنیم.

 

موسوی بیوکی به تشکیل کمیته حقیقت یاب موضوع آب در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: بحث تامین آب در یزد از اهیمت بسیار بالایی برخوردار است و پیگیری های لازم در این زمینه انجام می‌شود.

 

عضو کمیسیون عمران مجلس خاطرنشان کرد: در مورد فولاد هم باید توجه ویژه‌ای صورت گیرد چرا که این نعمت در استان یزد قرار گرفته و باید به صورت تمام و کمال آن را مورد توجه قرار دهیم.

وی خاطرنشان کرد: صنعت فولاد یزد یکی از صنایع مهمی است که حتما باید در توسعه استان مورد توجه قرار گیرد و این نعمتی که خداوند به یزد داده را به بهترین نحو استفاده کنیم.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است که با فعالان عرصه فولاد استان یزد نشست‌هایی داشته باشیم و در صورت نیاز حتی در برنامه ششم توسعه هم این موضوع را مورد توجه قرار دهیم.

 
                               

یزد     نماینده     توسعه     صنعت        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :