موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/111026 :کد

فرماندار اشکذر:

۶واحد تولیدی با ۳۰۰میلیارد تومان سرمایه گذاری دراشکذر احداث شد

  جمعه ۰۳ دی ۱۳۹۵ — ۱۲:۱۳
تعداد بازدید : ۳۹۸   
 تحلیل ایران -۶واحد تولیدی با ۳۰۰میلیارد تومان سرمایه گذاری دراشکذر احداث شد

فرماندار اشکذر با اشاره به اینکه هیچ واحد تولیدی در این شهرستان تعطیل نشده، گفت: ۶ واحد تولیدی با ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در اشکذر احداث شد.

فرماندار اشکذر با اشاره به اینکه هیچ واحد تولیدی در این شهرستان تعطیل نشده، گفت: ۶ واحد تولیدی با ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در اشکذر احداث شد.

 

به گزارش تحلیل ایران، محمدعلی شاه‌حسینی پیش از ظهر امروز در نشست شورای اداری استان یزد که با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور برگزار شد، اظهار داشت: اشکذر نزدیک‌ترین شهرستان به مرکز استان یزد است که با فاصله 15 کیلومتری از یزد، 30 هزار نفر جمعیت دارد.

 

وی با اشاره به اینکه شهرستان اشکذر از مراکز تاریخی بسیار زیبا و ارزشمندی برخوردار است، گفت: این شهرستان صنعتی و کشاورزی به حساب می‌آید و بیش از 650 واحد تولیدی کوچک و بزرگ با حدود 20 هزار کارگر را در خود جای داده است.

 

فرماندار بهاباد با بیان اینکه شهرستان اشکذر پس از یزد رتبه دوم سطح زیر کشت  گلخانه‌ای را به خود اختصاص داده، گفت: هیچ واحد تولیدی در شهرستان اشکذر علی رغم محدودیت‌های مالی که وجود دارد، تعطیل نشده است.

 

شاه‌حسینی از حمایت مسئولان و بانکهای استان یزد در زمینه جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی اشکذر خبر داد و گفت: نه تنها تعطیل نشده، 6 واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری 300 میلیارد تومان در این شهرستان ایجاد شده است.

 

وی به افتتاح نخستین گلخانه گیاهان دارویی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: در زمینه محصولات کشاورزی توجه خاصی به تنوع محصولات تولیدی و صادرات آن شده است.

 

فرماندار بهاباد عنوان کرد: تمامی روستاهای شهرستان اشکذر به جز سه روستا از نعمت گاز برخوردار هستند و برق‌رسانی به این سه روستا هم در دست اقدام است.

 

شاه‌حسینی با اشاره به اینکه 80 درصد برق مورد نیاز این شهرستان در داخل اشکذر تولید می‌شود، گفت: سعی شده از تمام ظرفیت‌های استان یزد در راستای تحقق شعار سال استفاده لازم صورت گیرد.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :