موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/111096 :کد

امام جمعه یزد:

۹ دی نماد ولایت‌مداری و بصیرت ملت ایران است

  شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۵ — ۱۰:۲۵
تعداد بازدید : ۲۲۵   
 تحلیل ایران -۹ دی نماد ولایت‌مداری و بصیرت ملت ایران است

امام جمعه یزد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران بر پایه مردم به پیروزی رسید گفت: ۹ دی نماد ولایت‌مداری و بصیرت ملت ایران است.

امام جمعه یزد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران بر پایه مردم به پیروزی رسید گفت: ۹ دی نماد ولایت‌مداری و بصیرت ملت ایران است.


به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله محمدرضا ناصری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یزد با اشاره به اینکه حماسه 9 دی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران به عنوان یک حماسه جاودان ثبت شده اظهار داشت: در این روز مردم ایران با هدایت‌های مقام معظم رهبری طومار فتنه را در هم پیچیدند.

 

وی با اشاره به اینکه 9 دی نماد ولایت‌مداری و بصیرت ملت ایران است افزود: متاسفانه وقتی حزب‌ها و دسته‌های سیاسی برای منافع خودشان قدم برمی‌دارند و اگر برای مردم هم کاری کنند این کار هم برای تقویت حزبشان است زمینه‌هایی ایجاد می‌شود که از شکست‌ها برای ایجاد فتنه استفاده کنند.

 

نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران با تکیه بر مردم به پیروزی رسید گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران یک پیروزی حزبی و جناحی نبود و این مردم بودند که خود را سپر قرار دادند که در برابر رژیم طاغوت به پیروزی دست پیدا کنیم.

 

ناصری با تاکید بر اینکه هیچ زمانی نباید از خودگذشتگی‌های ملت ایران به فراموشی سپرده شود عنوان کرد: لازم است که همیشه این حضور و همبستگی مردم در عرصه‌های مختلف حفظ شود و در راستای وحدت‌افزایی آنها قدم برداشت.

امام جمعه یزد گفت: این که عده‌ای بخواهند به روش‌های مختلف از جمله ایجاد فتنه به عقیده و ارزش‌های مردم خدشه وارد کنند گناهی نابخشودنی است و هیچ کسی نباید در این زمینه قدم بردارد.

 

وی ادامه داد: مردم ایران به رهبری امام خمینی(ره)، در برابر طاغوت بیدار و بصیر شدند و امروز هم با رهبری‌ها و هدایت‌های مقام معظم رهبری مردم ایران با بصیرت در برابر دشمنان ایستادگی می‌کنند.

 

فتنه 88 با هدایت آمریکا به وقوع پیوست

حجت‌الاسلام سیف‌الله دهقانی در نماز جمعه این هفته بهاباد به حماسه 9 دی اشاره کرد و اظهار داشت: فتنه سال 88 یک جریان پیچیده‌ای بود که توسط دشمنان اسلام به وجود آمده بود.

وی خاطرنشان کرد: فرماندهی اصلی فتنه 88 به عهده استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی بود که قصد براندازی نظام جمهوری اسلامی را داشتند.

امام جمعه بهاباد با اشاره به اینکه فتنه 88 از نقشه‌های برنامه‌ریزی شده دشمنان نظام بود و به دنبال براندازی اصل نظام بودند گفت: فتنه 88 با بصریت رهبری و مردم خنثی و تمام نقشه‌های دشمنان نقش برآب شد.

 

دهقانی با اشاره به اینکه مردم در روز 9 دی حماسه آفریدند گفت: وقتی ملت دشمنان را دید که از خارج چنین جسارت‌هائی می‌کنند به موقع به صحنه آمدند و 9 دی را به می‌توان به عنوان یوم‌الله در نظام جمهوری اسلامی دانست.

امام جمعه بهاباد خاطرنشان کرد: مردم با حضور حماسی خود در 9 دی ماه فتنه سال 88 را خنثی و به دشمنان ثابت کردند که انقلاب خود را دوست دارند و همیشه پشتیبان ولی فقیه هستند.

 
                               

امام جمعه     یزد     بصیرت     نماز جمعه        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :