موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/111314 :کد

معاون استاندار یزد:

پرداخت تسهیلات به واحدهای نساجی یزد پیگیری می‌شود

  دوشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۳
تعداد بازدید : ۱۹۰   
 تحلیل ایران -پرداخت تسهیلات به واحدهای نساجی یزد پیگیری می‌شود

معاون استاندار یزد گفت: پرداخت تسهیلات به واحدهای نساجی استان یزد برای خرید ماشین آلات مورد پیگیری قرار می گیرد.

معاون استاندار یزد گفت: پرداخت تسهیلات به واحدهای نساجی استان یزد برای خرید ماشین آلات مورد پیگیری قرار می گیرد.

به گزارش تحلیل ایران، سیدعلی معزالدینی یکشنبه شب در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد اظهار داشت: واحدهای نساجی استان یزد نیز پیگیر دریافت تسهیلات برای به روزرسانی و خریداری ماشین آلات نساجی هستند که این درخواست مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

 

وی عنوان کرد: این موضوع باید با کارشناسی بیشتری مورد بررسی قرار گیرد و بانک‌های عامل باید در این زمینه بررسی های لازم را انجام دهند.

 

معزالدینی تاکید کرد: در مجموع پرداخت تسهیلات به واحدهای نساجی استان یزد مورد پیگیری قرار می گیرد و تلاش می شود با نوسازی ماشین آلات از طریق پرداخت تسهیلات، این واحدها رونق بیشتری پیدا کنند.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تسهیلات مصوب شده در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد که از طریق ثبت نام در سامانه بهین یاب انجام شده است، افزود: تاکنون ۳۰ درصد از سهمیه اختصاص یافته به استان یزد پرداخت شده است.

 

وی تاکید کرد: تا پایان سال جاری، سهمیه تخصیص یافته به استان یزد در زمینه پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی مشکل دار زیر ۱۰۰ نفر پرداخت شود.

معزالدینی تصریح کرد: دولت نگاه ویژه ای به صنایع دارد و در تلاش برای رفع مشکلات آنها است که امیدواریم برای تحقق این هدف دولت، بانک‌ها و صنایع همکاری های لازم را داشته باشند.

                               

استاندار     یزد     نساجی     تسهیلات        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :