موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/111437 :کد

با محوریت اقتصاد مقاومتی:

برگزاری اولین جشنواره ملی«آب، اقتصاد مقاومتی و تجارب برتر»

  ﺳﻪشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۵ — ۱۰:۵۹
تعداد بازدید : ۲۲۸   
 تحلیل ایران -برگزاری اولین جشنواره ملی«آب، اقتصاد مقاومتی و تجارب برتر»

رئیس سازمان بسیج مهندسین استان یزد گفت: نخستین جشنواره تخصصی و ملی «آب، اقتصاد مقاومتی و تجارب برتر» در یزد برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج مهندسین استان یزد گفت: نخستین جشنواره تخصصی و ملی «آب، اقتصاد مقاومتی و تجارب برتر» در یزد برگزار می‌شود.

به گزارش تحلیل ایران، حسن بلندیان ظهر امروز در نشستی خبری اظهار داشت: نخستین جشنواره ملی و تخصصی آب، اقتصاد مقاومتی و تجارب برتر با هدف ایجاد موج فرهنگی در جامعه در راستای مدیریت مصرف آب برگزار می شود.

 

وی افزود: با برگزاری این جشنواره، صاحبان تجارب برتر و موفق در زمینه های استحصال منابع آبی، مدیریت مصرف آب، بهره وری آب و ... شناسایی می شوند و نظرات و تجارب آنها پس از تدوین و جمع بندی در اختیار مسئولان استان قرار می گیرد.

 

بلندیان با اشاره به محورهای برگزاری این جشنواره بیان کرد: این جشنواره با محورهای تجارب موفق در زمینه احیای سفره های زیرزمینی، استحصال منابع آبی، بهره وری آب، استفاده از آبهای غیرمتعارف، مدیریت مصرف آب و ... برگزار می شود.

 

رئیس سازمان بسیج مهندسین استان یزد یادآور شد: این جشنواره برای نخستین بار با محورهای تخصصی یاد شده در استان یزد و در سطح کشور برگزار می شود و تلاش ما برگزاری هرچه تخصصی تر این جشنواره است.

بلندیان ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های اولیه قرار بود این جشنواره اسفندماه امسال برگزار شود اما به دلیل اصرار بر تخصصی برگزار شدن آن، زمان برگزاری به اردیبهشت ماه ۹۶ موکول شده است.

وی اظهار داشت: این همایش با همکاری جهاد کشاورزی استان یزد، شرکت‌های آب منطقه‌ای، آب و فاضلاب شهری و روستایی و سازمان ملی قنات برگزار می شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :