موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/69372 :کد

0

۷ میلیارد تومان به تجهیز و احداث پارکینگ در یزد اختصاص یافت

  پنجشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۳:۰۱
تعداد بازدید : ۱۳۷   
 تحلیل ایران -۷ میلیارد تومان به تجهیز و احداث پارکینگ در یزد اختصاص یافت

نائب رئیس کمیسیون عمران و توسعه شورای شهر یزد گفت: ۷ میلیارد تومان به تجهیز و احداث پارکینگ در یزد اختصاص یافت.

نائب رئیس کمیسیون عمران و توسعه شورای شهر یزد گفت: ۷ میلیارد تومان به تجهیز و احداث پارکینگ در یزد اختصاص یافت.


به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام عباس زارع ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان یزد با اشاره به اینکه رسانه‌ها می‌توانند موتور حرکت کارها را در جامعه سرعت ببخشد، اظهار داشت: شورای اسلامی شهر به دنبال پیشبرد سریع مسائل فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، عمرانی و شهرسازی است.

رئیس شورای شهر یزد در ارتباط با تبلیغ بهاییت با اشاره به حدیثی از رسول گرامی اسلام، گفت: از آنجا که اطلاعات عمومی جوانانمان نسبت به دین کم هست، وقتی تبلیغ فرقه‌های منحرف انجام می‌شود، امکان گرایش جوانان به آنها وجود دارد.

وی در این رابطه آن طور که باید و شاید برنامه‌ریزی صورت نگرفته و باید فکری در این زمینه انجام شود و با همکاری دستگاه‌های مختلف اقدام صورت گیرد.

جایگاه شورای شهر در انتقادها حفظ شود


سیدمحمدعلی پاکنژاد هم در این نشست حضور خبرنگاران و فعالان اجتماعی در شورا را در پیشبرد اهداف و خدمات موثر دانست و گفت: یکی از فاکتورهای مهم مردم سالاری ایجاد شوراهای شهر است.

 

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر یزد با تاکید بر اینکه در انتقادها باید جایگاه شورا در نظر گرفته شود، بیان کرد: هرچقدر شورا تضعیف شود قطعا مردم‌سالاری تضعیف می‌شود.

اختصاص 7 میلیارد تومان به ساخت پارکینگ در یزد


محمدرضا مدرسی هم در این نشست با اشاره به اینکه نظارت خوبی بر اجرای کارهای آسفالت در یزد هست، اظهار داشت: با این وجود بعضی مواقع ممکن است به دلیل زیرساختها و نوع زمین خرابیهایی وجود داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه یکی از مشکلات اساسی که در تمام سطوح در سطح شهر یزد وجود دارد عدم سیستم نگهداری است که سبب از بین رفتن خدمات انجام شده در زمان کوتاه است.

مدرسی با تاکید بر اینکه شورای شهر بودجه 7 میلیارد تومانی برای ایجاد پارکینگها مصوب کرده، گفت: مراحل صدور پروانه در یزد بسیار طولانی بود ولی با اقدامات انجام شده این زمان کوتاه شده و امیدواریم کوتاه‌تر شود.

افزایش 45 درصدی حضور گردشگران در یزد


مهدی کشفی زاده هم در این نشست گفت: بی‌آرتی یزد سه کریدور دارد و کریدور سوم آن از پایانه به بلوار شهید دهقان، بلوار معلم، چهارراه دولت آباد، تا صابر یزدی ادامه دارد.

وی افزود: بودجه‌ای که برای ناوگان حمل و نقل عمومی گذاشته می‌شود، یک سوم مردم، یک سوم شهرداری و یک سوم هم دولت پرداخت می‌کند و امیدواریم با پرداخت سهم دولت، توسعه خوبی در این ناوگان داشته باشیم.

 

منشی شورای شهر یزد با تاکید بر ظرفیت گردشگری یزد گفت: یزد با افزایش 45 درصدی حضور گردشگر و توریست روبرو بوده است.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                               

کمیسیون     عمران     توسعه     نشست        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :