موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استان ها

a/69432 :کد

0

افزایش ۱۳ درصدی کرایه تاکسی و اتوبوس‌های خط واحد در یزد

  پنجشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۷:۴۸
تعداد بازدید : ۱۹۳   
 تحلیل ایران -افزایش ۱۳ درصدی کرایه تاکسی و اتوبوس‌های خط واحد در یزد

رئیس شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به نقش رسانه ها در توسعه بیش از پیش شهر در حوزه‌های مختلف گفت: کرایه تاکسی و اتوبوس‌های خط واحد در سال جدید ۱۳ درصد افزایش یافت.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به نقش رسانه ها در توسعه بیش از پیش شهر در حوزه‌های مختلف گفت: کرایه تاکسی و اتوبوس‌های خط واحد در سال جدید 13 درصد افزایش یافت.


به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام و المسلمین "عباس زارع" امروز در نشست خبری اعضای شورای اسلامی شهر یزد که به مناسب فرا رسیدن هفته شوراها برگزار شد، با اشاره به نقش اطلاع رسانی اصحاب رسانه در خدمت به اقشار مختلف جامعه اظهار کرد: خبرنگاران موتور محرک جامعه به سمت پیشرفت و توسعه بیش از پیش هستند.

 

وی شناسایی کمبودها و تلاش برای رفع آنها را از جمله مهمترین رسالت شورای اسلامی شهر دانست و بیان کرد: ایجاد زمینه پیشبرد سریع مسائل فرهنگی، عمرانی و اجتماعی شهر یزد از دیگر وظایف اعضای شورای شهر در راستای ایجاد نشاط و پویای افراد جامعه است.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به ضرورت ایجاد همدلی و همزبانی بین اقشار مختلف جامعه و مسئولان اجرای نظارتی، گفت: جذب مشارکت عمومی تنها راه رسیدن به اهداف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در جامعه اسلامی است.

وی با اشاره به ضرورت ارتقای سطح خدمات عمومی در شهر یزد خاطرنشان کرد: کرایه تاکسی و اتوبوس‌های خط واحد در سال جدید 13 درصد افزایش یافت.

 

زارع خبرنگاران را چشمان بیدار جامعه و مشاوران مسئولان اجرایی استان و شهر عنوان کرد و ادامه داد: استفاده از ظرفیت‌های علمی،‌ هنری و آموزشی داخلی در راستای توسعه حوزه‌های مختلف مدیریت شهری، از جمله برنامه‌های در دستور کار شورای اسلامی شهر یزد است.

منبع:ایسنا

                               

کرایه     تاکسی     اتوبوس     توسعه        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :