موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استان ها

a/71816 :کد

0

تحقق اقتصاد مقاومتي، مستلزم همکاری مردم و مسئولان است

  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۹:۳۸
تعداد بازدید : ۱۶۶   
 تحلیل ایران -تحقق اقتصاد مقاومتي، مستلزم همکاری مردم و مسئولان است

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان يزد با اشاره به ضرورت تبیین اهداف اقتصاد مقاومتی، گفت: تحقق كامل اقتصاد مقاومتي در گرو همكاري جدي مردم و مسئولان است .

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان يزد با اشاره به ضرورت تبیین اهداف اقتصاد مقاومتی، گفت: تحقق كامل اقتصاد مقاومتي در گرو همكاري جدي مردم و مسئولان است .


به گزارش تحلیل ایران در جمع مديران اجرايي شهرستان مهريز با اشاره به‌ ضرورت پيگيري اقتصاد مقاومتي بر اساس توصيه‌هاي مقام معظم رهبري، اظهار کرد: نگاه به درون و بهره‌گيري از تمام ظرفيت‌هاي بومي و داخلي از جمله مهمترین ویژگی‌های اقتصاد مقاومتی است.

 

وي رسيدن به تعادل داخلي و خارجي، توزيع عادلانه درآمدهاي ملي و رشد منطقي توليدات را هدف اصلي دولت در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی دانست و بیان کرد: كشورها براي پيشرفت خود به الگويي متناسب با فرهنگ و توانمندي داخلی خود نیاز دارند.

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان با اشاره به ضرورت ترویج اقتصاد مقاومتی، تصریح کرد: اقتصاد مقاومتي اقتصادي جنگي، رياضتي و دولتي نيست.

 

نصیری‌زاده اقتصاد مقاومتي مقوله‌ای از ظرفيت‌هاي كشور و توانمندي‌هاي عظيم مردمي عنوان کرد و ادامه داد: درون‌زايي، برون‌گرايي، دانش‌بنياني، مردمي بودن و عدالت بنيان بودن، پنج مشخصه اصلي اقتصاد مقاومتي است.

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :