موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استان ها

a/72069 :کد

0

بزرگراه بافق-یزد امسال به بهره‌برداری می‌رسد

  دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۱
تعداد بازدید : ۱۶۶   
 تحلیل ایران -بزرگراه بافق-یزد امسال به بهره‌برداری می‌رسد

فرماندار بافق با اشاره به اینکه تکمیل بزرگراه بافق به یزد اولویت اول این شهرستان است، گفت: تکمیل بزرگراه بافق – یزد امسال به پایان می‌رسد.

فرماندار بافق با اشاره به اینکه تکمیل بزرگراه بافق به یزد اولویت اول این شهرستان است، گفت: تکمیل بزرگراه بافق – یزد امسال به پایان می‌رسد.


به گزارش تحلیل ایران سیدمهدی طلایی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به پروژه مسیر بافق به یزد اظهار داشت: تکمیل و اتمام بزرگراه یزد – بافق از اولویت‌هایی است که شهرستان در سال 95 به آن توجه ویژه و خاص دارد.

 

وی بیان کرد: مراحل زیرسازی و روسازی 5 کیلومتر اول این قطعه به صورت "بیس" و "ساب بیس" تکمیل شده و به زودی آسفالت می‌شود.

 

فرماندار بافق خاطرنشان کرد: ادامه مسیر نیز به روش جدید می‌باشد که پس از زیرسازی، عملیات روسازی آن به وسیله دو لایه سیمان 25 سانتی‌متری انجام و پس از آن آسفالت می‌شود.

طلایی‌مقدم به پیشرفت مناسب قطعه پایانی بزرگراه یزد – بافق و اجرای عملیات روسازی به روش جدید توسط پیمانکار دوم اشاره کرد و گفت: بزرگراه یزد- بافق به مسافت 110 کیلومتر با پیش‌بینی اعتباری بالغ بر 800 میلیارد ریال از مصوبات سفر مقام معظم رهبری و هیات دولت به استان یزد است که تاکنون قطعه اول و دوم آن به طول حدود 60 کیلومتر دو بانده‌سازی و افتتاح شده است.

وی تصریح کرد: مرحله سوم این پروژه به طول 43 کیلومتر در دست اجرا است که  این مرحله هم در بخش‌های پایانی و تکمیل شدن به سر می‌برد و برای تکمیل این مسافت 43 کیلومتری اعتباری بالغ بر 350 میلیارد ریال لازم بوده که تامین شده است.

                               

بزرگراه     بافق     یزد     فرماندار        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :