موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استان ها

a/73072 :کد

0

مبارزه با قاچاق کالا لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است

  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۷:۳۷
تعداد بازدید : ۱۸۰   
 تحلیل ایران -مبارزه با قاچاق کالا لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است

امام جمعه یزد با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق کالا لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است گفت: باید مبارزه با قاچاق در کشور افزایش یابد.

امام جمعه یزد با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق کالا لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است گفت: باید مبارزه با قاچاق در کشور افزایش یابد.


به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله محمدرضا ناصری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته یزد به ایام با سعادت ماه شعبان اشاره کرد و اظهار داشت: در این ایام ما میلاد با سعادت امام حسین(ع)، حضرت اباالفضل(ع) و امام سجاد(ع) را پشت سر گذاشتیم.

 

وی تصریح کرد: شیعیان جهان به ویژه ملت ایران احترام ویژه‌ای به این ایام قائل هستند و باید از ظرفیت ماه شعبان در راستای ترویج فرهنگ ناب اسلام در جامعه بهره گرفته شود.

امام جمعه یزد ادامه داد: از مهم‌ترین مواردی که باید در این ایام به درستی به آن توجه صورت گیرد بحث تربیت دینی است که متاسفانه تاکنون به درستی به آن توجه صورت نگرفته است.

ناصری عنوان کرد: مسئولان نظام اسلامی ایران باید با قرار دادن شاخصه‌های جامعه اسلامی در دستور کار خود به حفاظت و پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای دینی انقلاب بپردازند.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد ادامه داد: همچنین در این ماه ما اعیاد بزرگ دیگری از جمله نیمه شعبان میلاد با سعادت امام زمان(عج) و میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را هم در پیش‌رو داریم که باید به درستی مورد توجه قرار گیرد.

 

وی تقویت بنیان‌های دینی جوانان را بسیار ضروری دانست و گفت: باید ارزش‌های دینی خود را به درستی به نسل جوان منتقل کرد تا آنها هم به درستی در راه اسلام و انقلاب حرکت کنند.

امام جمعه یزد به نام‌گذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری همه ساله تاکید فراوانی بر تحقق کامل اقتصاد مقاومتی داشته‌اند.

 

ناصری خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی به این دلیل مورد تاکید ایشان است که تنها عاملی است که می‌تواند نظام اسلامی ایران را در برابر تهدیدهای دشمنان حفاظت کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد افزود: یکی از مشکلاتی که در این راستا وجود دارد بحث قاچاق است که مبارزه با آن از مهم‌ترین راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه به حساب می‌آید.

وی گفت: مبارزه با قاچاق علاوه بر اینکه مانع خروج سرمایه‌های کشور و همچنین ورود کالاهای خارجی بدون مجوز به کشور می‌شود زمینه افزایش تولید و اشتغال را در جامعه فراهم می‌کند.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :