موضوعات ‌مرتبط: محیط زیست استان ها

a/73524 :کد

0

۱۲۸حلقه چاه غیرمجاز در استان یزد کشف شد

  یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۲:۲۱
تعداد بازدید : ۲۸۳   
 تحلیل ایران -۱۲۸حلقه چاه غیرمجاز در استان یزد کشف شد

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ایی استان یزد گفت: ۱۲۸حلقه چاه غیرمجاز موجود در استان یزد ،که در حال تعیین تکلیف است، شناسائی شده است.

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ایی استان یزد گفت: ۱۲۸حلقه چاه غیرمجاز موجود در استان یزد ،که در حال تعیین تکلیف است، شناسائی شده است.


به گزارش تحلیل ایران حسین غفوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم  با اشاره به اینکه مشکل تامین آب به ویژه آب شرب یکی از مهمترین مشکلات و معضلات استان یزد به حساب می‌آید اظهار داشت: 128حلقه چاه غیر مجاز موجود در استان یزد ،که در حال تعیین تکلیف است، شناسائی شده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان یزد در ارتباط با اقدامات صورت گرفته برای مقابله با برداشت از این چاه‌ها تصریح کرد: صدور اخطار لازم با مهلت قانونی به مالکان چاه های آب غیر مجاز در استان یزد صورت گرفته است.

 

وی با تاکید بر اینکه با صدور این اخطارها، بعضی از چاه های غیر مجاز آب پلمپ و از بهره‌برداری آن جلوگیری صورت گرفته، تصریح کرد: موضوع سایر چاه‌های غیرمجاز باقی مانده،  در مراجع قضائی درحال پیگیری است و اقدامات لازم جهت پر و مسلوب المنفعه شدن آنها صورت گرفته و می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان یزد با تاکید بر اهمیت تامین آب شرب مورد نیاز مردم استان یزد، خاطرنشان کرد: از ابتدای سال گذشته تاکنون جمعاً شش حلقه چاه برای تأمین آب شرب در یزد حفاری شده است.

 
                               

مدیر عامل     شرکت آب     یزد     قانون        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :