موضوعات ‌مرتبط: ورزشی استان ها

a/77794 :کد

0

نخستین لیگ فوتبال ساحلی یزد برگزار می‌شود

  شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۸:۰۵
تعداد بازدید : ۵۰۱   
 تحلیل ایران -نخستین لیگ فوتبال ساحلی یزد برگزار می‌شود

رئیس واحد فوتبال ساحلی هیئت فوتبال استان یزد با اشاره به آغاز ساخت زمین فوتبال ساحلی در برخی شهرهای استان یزد گفت: برای نخستین مرتبه امسال رقابتهای قهرانی لیگ برتر ساحلی در سطح استان راه‌اندازی می‌شود

رئیس واحد فوتبال ساحلی هیئت فوتبال استان یزد با اشاره به آغاز ساخت زمین فوتبال ساحلی در برخی شهرهای استان یزد گفت: برای نخستین مرتبه امسال رقابتهای قهرانی لیگ برتر ساحلی در سطح استان راه‌اندازی می‌شود.

 

به گزارش تحلیل ایران امیرمدیر تدین پیش از ظهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یزد اظهار داشت: برای انجام این کار مهم و ضروری با روسای هیئتهای فوتبال شهرستانها هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه راه‌اندازی لیگ برتر فوتبال ساحلی در یزد نقش مهمی در توسعه این رشته جذاب و پرمخاطب ورزشی و همچنین ارتقای آن در استان دارد، تاکید کرد: برای موفقیت فوتبال ساحلی استان و ایجاد رقابت سازنده بین بازیکنان به برگزاری یک لیگ دائمی و برنامه محور نیاز مبرم است.

 

تدین گفت: خوشبختانه بعد از شهر یزد؛ در اردکان در سال‌های اخیر کارهای خوبی صورت گرفته و همچنین در مهریز و تفت نیز مسئولان به دنبال زمین مناسب برای راه‌اندازی این رشته هستند.

وی اظهار داشت: اساس نیاز هر شهرستان برای فوتبال ساحلی زمین مناسب است که خوشبختانه با کمی سرمایه‌گذاری و پیگیری مسئولان می‌توان شاهد رونق این رشته باشیم.

رئیس واحد فوتبال  ساحلی استان یزد گفت: هیئت فوتبال بر‌حسب وظیفه بر خود فرض می‌داند تا با جدیت مسائل راه‌اندازی لیگ و حل مسائل شهرستانها را پیگیری کند.

 

تدین گفت: برای استان یزد همین افتخار بس که دو تیم از 13 تیم لیگ برتر ساحلی کشور یزدی هستند و همچنین قهرمان گذشته این لیگ مقاومت گلساوش بوده است.

 

وی افزود: وجود محمدحسین میرشمسی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران و انتخاب وی به عنوان بهترین مربی ایران در فصل گذشته خود برگ دیگر زرینی در افتخارات یزد محسوب می‌شود.

 
                               

لیگ برتر     فوتبال ساحلی     یزد     رقابت        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :