موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/80083 :کد

0

خودکفایی کشور در دستور کار مسئولان قرار گیرد

  جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۸:۵۸
تعداد بازدید : ۱۰۸   
 تحلیل ایران -خودکفایی کشور در دستور کار مسئولان قرار گیرد

امام جمعه یزد با تاکید بر اینکه خودکفایی کشور در دستور کار مسئولان قرار گیرد گفت: اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی است.

امام جمعه یزد با تاکید بر اینکه خودکفایی کشور در دستور کار مسئولان قرار گیرد گفت: اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی است.


به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله محمدرضا ناصری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یزد با اشاره به ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: ماه رمضان ماه خودسازی و دستیابی انسان به قرب الهی است.

 

وی با تاکید بر اهمیت بهره‌گیری از برکات و فرصت‌هایی که خداوند در این ماه برای ما قرار داده، گفت: نباید به گونه‌ای اعمال خود را انجام دهیم که با پایان یافتن ماه رمضان، هیچ چیزی در توشه اعمال خود نداشته باشیم که این خسارت واقعی است.

نماینده ولی فقیه در استان یزد ادامه داد: یکی از مسائل مهمی که خداوند و معصومین(ع) به آن توجه ویژه‌ای داشته‌اند، بحث تربیت دینی است که باید به ویژه در ایام رمضان و زمانی که مردم ارتباط بیشتری با خداوند دارند، نسبت به این موضوع توجه ویژه‌ای صورت گیرد.

وی عنوان کرد: در زمانی قرار داریم که با پایان یافتن تابستان، ایام اوقات فراغت دانش‌آموزان شروع شده و باید از این فرصت در راستای ترویج فرهنگ دینی در راستای تحقق تربیت دینی و اسلامی استفاده کنیم.

 

نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه در زمینه تربیت دینی جامعه، همه افراد مسئول هستند، گفت: والدین در این زمینه نقش بسیار مهمی بر دوش دارند و باید زمینه آشنایی فرزندانشان با احکام دینی، قرآن و سیره معصومین(ع) را فراهم کنند.

ناصری در بخش دیگری از سخنان خود به سالروز شهادت سومین شهید محراب حضرت آیت‌الله صدوقی(ره) اشاره کرد و گفت: آیت‌الله صدوقی(ره) در طول دوران زندگانی خود، آثار و برکات زیادی برای جمهوری اسلامی ایران برجا گذاشتند.

 

امام جمعه یزد با اشاره به نقش ویژه سومین شهید محراب در پیروزی انقلاب اسلامی ایران، خاطرنشان کرد: آیت‌الله صدوقی(ره) از ارزشمندترین مفاخر انقلاب اسلامی ایران بود.

وی به مسئله اقتصاد اشاره کرد و با بیان این مطلب که اقتصاد مقاومتی تنها راهکار برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور است، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در دیدار با کارگزاران نظام توجه ویژه‌ای به این موضوع و بحث خودکفایی کشور داشتند.

 

نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه خودکفایی کشور مانع تاثیرگذاری فشارهای دشمنان علیه ملت ایران می‌شود، ادامه داد: در صورتی که کشور به معنای واقعی کلمه توانمند شود، می‌توان انتظار خودکفایی کشور در برابر بیگانگان را داشته باشیم.

 منبع:تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :