موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/83182 :کد

0

تحقق اقتصاد مقاومتی محوربرنامه‌های دانشگاه آزاد یزد قرارگیرد

  دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵ — ۱۴:۵۰
تعداد بازدید : ۱۱۰   
 تحلیل ایران -تحقق اقتصاد مقاومتی محوربرنامه‌های دانشگاه آزاد یزد قرارگیرد

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: تحقق منویات مقام معظم رهبری در ارتباط با اقتصاد مقاومتی باید محور برنامه‌های این دانشگاه قرار گیرد.

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: تحقق منویات مقام معظم رهبری در ارتباط با اقتصاد مقاومتی باید محور برنامه‌های این دانشگاه قرار گیرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، معصومه طباطبایی یکشنبه شب در آیین تکریم و معارفه رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی یزد اظهار داشت: همه دانشگاهیان اعم از اساتید و دانشجویان در تحقق اقتصاد مقاومتی مسئولیت دارند.

 

وی خاطرنشان کرد: از تمامی ظرفیت‌های بالقوه این دانشگاه با سابقه و با حجم عظیم نیروهای مجرب باید برای کارآفرینی بیشتر و حضور در عرصه‌های مختلف مورد نیاز باید استفاده کنیم.

این مسئول تاکید کرد: توجه به ایده‌های نو، میدان دادن به افکار در چارچوب مقررات، صرفه‌جویی در بخش‌های مختلف و همچنین صرفه و صلاح باید همواره ملاک عمل و برنامه‌ریزی‌ها قرار گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد افزود:  باید تمامی دانشگاهیان و دانشجویان در این دانشگاه بدون هیاهو و فراغ از دسته و گروه‌ها تنها با همدلی وظایف خود را انجام دهند.

طباطبایی گفت: راه موفقیت در دانشگاه آزاد اسلامی و انجام وظایف و رسالت‌های خطیر تنها در گرو همدلی، همکاری و جدیت در چارچوب وظایف و مقررات است.

 

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی با سابقه  روشن طولانی باید بتواند نقش علمی، فرهنگی و اجتماعی خود را در استان یزد انجام دهد و این یک رسالت مهم و همیشگی محسوب می‌شود.

این مقام مسئول از تمامی اساتید و دانشجویان خواست تا همانند گذشته مدیریت جدید این مرکز را در انجام وظایف محوله بیش از گذشته یاری دهند.

 

طباطبایی از رئیس سابق این دانشگاه که با همدلی و جدیت منشا خیر و برکت بوده‌ قدردانی و ابراز امیدواری کرد تا دانشگاهیان همچنان از تجربه وی برخوردار شوند.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                               

تحقق     اقتصاد مقاومتی     یزد            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :