موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/83218 :کد

0

کشفیات مواد مخدر در یزد ۱۱۰ درصد افزایش یافت

  دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵ — ۱۸:۰۲
تعداد بازدید : ۱۴۴   
 تحلیل ایران -کشفیات مواد مخدر در یزد ۱۱۰ درصد افزایش یافت

فرمانده انتظامی شهرستان یزد با اشاره به جدیت نیروی انتظامی در مبارزه با قاچاق مواد مخدر، از افزایش ۱۱۰ درصدی کشفیات انواع مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان یزد با اشاره به جدیت نیروی انتظامی در مبارزه با قاچاق مواد مخدر، از افزایش ۱۱۰ درصدی کشفیات انواع مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، سرهنگ منوچهر نصیری اظهار داشت: مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر یکی از مطالبات و انتظارات به حق مردم و همواره از اولویت‌های اصلی ماموریت‌های پلیس است.

 

وی ادامه داد: با تلاش کارکنان انتظامی شهرستان یزد  و همکاری بسیار خوب شهروندان، پلیس یزد  طرح‌های مختلفی را در خصوص برخورد و مبارزه با قاچاقچیان، تهیه و توزیع‌کنندگان انواع مواد مخدر در سطح شهرستان برنامه‌ریزی و عملیاتی کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان یزد خاطرنشان کرد: در نتیجه اجرای این طرح‌ها در خرداد ماه سال جاری کشفیات انواع مواد مخدر 110 درصد افزایش داشته است.

نصیری تصریح کرد: مبارزه با مواد مخدر یک موضوع اجتماعی است و باید تمامی آحاد جامعه در این راستا گام بردارند تا نتیجه مطلوب و مفید به دست آید.

ماشین‌های لباسشویی میلیاردی در یزد توقیف شد


همچنین معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان در بازرسی از یکدستگاه تریلی "ماک" تعداد 159 دستگاه ماشین لباسشویی خارجی قاچاق را کشف کردند.

 

سرهنگ محمدرضا مزیدی درباره این خبر گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان، یکدستگاه تریلی "ماک" را که از جنوب کشور عازم کرج بود در یکی از محورهای مواصلاتی یزد متوقف کردند.

 

وی افزود: ماموران انتظامی در بازرسی از این تریلی، 159 دستگاه ماشین لباسشویی خارجی قاچاق به ارزش چهار میلیارد و 770 میلیون ریال را کشف و دو متهم را نیز دستگیر کردند.

مزیدی ادامه داد: متهمان بدون داشتن اسناد و مجوزگمرکی اقدام به بارگیری و حمل این ماشینهای لباسشویی قاچاق کرده بودند که توسط ماموران پلیس دستگیر و به مقامات قانونی معرفی شدند.

 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد در خاتمه افزود: قاچاق کالا صدمات جبران ناپذیری را به بدنه اقتصاد ملی وارد خواهد کرد که در این راستا پلیس با توجه به وظایف ذاتی خود با این معضل برخورد می‌کند.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :