موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/86100 :کد

0

کمیسیون پزشکی مستقل در بهاباد مستقر می‌شود

  چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵ — ۱۹:۴۶
تعداد بازدید : ۱۰۶   
 تحلیل ایران -کمیسیون پزشکی مستقل در بهاباد مستقر می‌شود

رئیس تامین اجتماعی شهرستان بهاباد با اشاره به اینکه شهرستان بهاباد کمیسیون پزشکی ندارد، گفت: این کمیسیون به زودی در بهاباد مستقر می‌شود.

رئیس تامین اجتماعی شهرستان بهاباد با اشاره به اینکه شهرستان بهاباد کمیسیون پزشکی ندارد، گفت: این کمیسیون به زودی در بهاباد مستقر می‌شود.

 

به گزارش تحلیل ایران عباس حاج‌حسنی در حاشیه دیدار با فرماندار بهاباد در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم  از راه‌اندازی کمیسیون پزشکی شهرستان در آینده نزدیک خبر داد و اظهار داشت: تمام امکانات و زیرساخت‌های لازم برای راه‌اندازی این کمیسیون در شهرستان وجود دارد که برای رفاه حال شهروندان به زودی در محل اداره تأمین اجتماعی بهاباد راه‌اندازی می‌شود.

 

رئیس تامین اجتماعی شهرستان بهاباد افزود: با اجرای طرح‌های راهبردی سازمان از جمله پرونده الکترونیک و بازرسی هوشمند در امسال خدمات شایسته و بهتری به کارفرمایان، بیمه شدگان و مستمری بگیران تحت پوشش ارائه می‌شود.

 

وی عنوان کرد: امسال در پرداخت تعهدات کوتاه مدت شامل غرامت دستمزد ایام بیماری، کمک هزینه ازدواج، هزینه اروتز و پروتز جمعا به مبلغ بیش از یک میلیارد ریال پرداخت شد.

حاج‌حسنی پرداخت مقرری بیمه بیکاری جمعا به مبلغ دو میلیارد و 248 میلیون ریال و پرداخت حقوق مستمری بگیران و از کار افتادگان جزیی و کلی را جمعا به مبلغ 89 میلیارد و 782 میلیون ریال از دیگر فعالیتهای تامین اجتماعی بهاباد برشمرد.

 

رئیس اداره تأمین اجتماعی بهاباد گفت: 8216 فقره دفترچه درمانی صدور و تمدید اعتبار شده است و با راه‌اندازی سامانه الکترونیک غیر حضوری 5240 فقره حق بیمه از طریق  این طرح دریافت شده که سبب کاهش تردد و رضایتمندی ارباب رجوع شده است.

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :