موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/86454 :کد

0

اقتصاد مقاومتی خنثی کننده توطئه‌های اقتصادی دشمن است

  جمعه ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۷:۲۸
تعداد بازدید : ۱۱۱   
 تحلیل ایران -اقتصاد مقاومتی خنثی کننده توطئه‌های اقتصادی دشمن است

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهر یزد با تاکید بر لزوم تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مقاومتی خنثی کننده توطئه‌های اقتصادی دشمن است.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهر یزد با تاکید بر لزوم تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مقاومتی خنثی کننده توطئه‌های اقتصادی دشمن است.

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله محمدرضا ناصری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر یزد با اشاره به شرایط کشور اظهار داشت: دشمن اقتصاد کشور را نشانه گرفته و رهبری امسال را سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل نامیدند لذا باید به اقتصاد کشور توجه داشته و روی پای خود بایستیم.

 

وی با اشاره به اینکه تنها راه مقابله با دشمنان استقامت و پدید آمدن اقتصاد مقاومتی است اضافه کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی موجب تقویت بنیه اقتصادی در کشور است و کشور را به خودکفایی می‌ رساند.

 

نماینده ولی ‌فقیه با تاکید بر رعایت وحدت بین آحاد مردم و جناح های سیاسی گفت: با وحدت و یکپارچگی می توان مشکلات کشور را حل کرد.

وی با اشاره به اینکه هر روز دشمنان بهانه‌ های مختلفی برای کشور ما می‌ آورند اظهار داشت: متاسفانه بخش اعظمی از مشکلاتی که دشمنان برای کشور ایجاد می کنند به دست خودمان ایجاد می ‌شود.

 

امام جمعه شهر یزد با بیان اینکه آن‌ ها نمی‌خواهند که ایران و یا سایر کشورهایی که حکومت اسلامی دارند پیشرفت کنند و رشد داشته باشند گفت: مشکلاتی که امروز در بسیاری از کشور های اسلامی در منطقه می بینیم به واسطه سیاست ‌های دشمنان است که کشورهای اسلامی را به جان هم انداخته است.

 

وی عنوان کرد: استکبار به دنبال این است که الگو های نادرستی به کشورهای مسلمان ارائه کند و با ایجاد تفرقه در آن‌ها اهداف خود را پیش ببرد.

خطیب جمعه یزد تصریح کرد: دشمن سعی دارد توان و بنیه اقتصادی کشور را ضعیف کند و از بین ببرد و با همکاری منافقان تحرکاتی انجام دهد و مردم را ناامید کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :