موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/94505 :کد

0

میزان درآمدهای یزد در بودجه ۹۶ این استان لحاظ می‌شود

  جمعه ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۴:۵۲
تعداد بازدید : ۱۲۱   
 تحلیل ایران -میزان درآمدهای یزد در بودجه ۹۶ این استان لحاظ می‌شود

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: با برگزاری جلسه‌ای طی چند روز آینده، میزان درآمدهای یزد در بودجه سال ۱۳۹۶ این استان لحاظ می‌شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: با برگزاری جلسه‌ای طی چند روز آینده، میزان درآمدهای یزد در بودجه سال ۱۳۹۶ این استان لحاظ می‌شود.

به گزارش تحلیل ایران، محمدباقر نوبخت عصر امروز در نشستی با خبرنگاران استان یزد در ادامه سفر به این استان  مبنی بر اینکه میزان درآمدهای مالیاتی و ... یزد با میزان اعتبارات تخصیص یافته به این استان همخوانی ندارد، اظهار داشت: دیروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دولت، این موضوع مطرح شد و اعلام شد مالیات‌هایی که دولت دریافت می‌کند نسبت به سایر استان‌ها بالاتر است.

 

وی عنوان کرد: این نکته نیز مطرح شد که آنچه به استان یزد پرداخت می‌شود، این میزان نیست و همخوانی بین درآمد و اعتبار وجود ندارد.

 

سخنگوی دولت تصریح کرد: توافق شد در روز دوشنبه، ۱۵ شهریورماه ساعت شش صبح استاندار یزد به همراه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، ‌ فعالان اقتصادی استان یزد و مجمع نمایندگان این استان در سازمان برنامه و بودجه حاضر شوند و رئیس سازمان امور مالیاتی کشور نیز در این جلسه حضور یابد.

 

نوبخت تاکید کرد: با حضور همه این افراد، موضوع مورد بررسی قرار می گیرد و عادلانه قضاوت می کنیم و بر اساس این قضاوت، بودجه سال ۱۳۹۶ استان یزد را تنظیم می کنیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :