موضوعات ‌مرتبط: سیاسی برجام

a/109934 :کد

مسئله برجام

۹۰ درصد کسانی که از برجام حرف می‌زنند، کلا اطلاعی از آن ندارند

  ﺳﻪشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ — ۱۱:۳۸
تعداد بازدید : ۲۴۰   
 تحلیل ایران -۹۰ درصد کسانی که از برجام حرف می‌زنند، کلا اطلاعی از آن ندارند

معاون سياسي امنيتي استاندار زنجان با بيان اينكه ۹۰ درصد کسانی که از برجام حرف می‌زنند، اصلا اطلاعاتی در این مورد ندارند، گفت: اظهار نظرها در مورد برجام از سوي اين افراد قربه الي‌الله، قربه الي حزب یا

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران از زنجان، بیوک موسوی ظهر امروز در ستاد ساماندهی امور بانوان استان زنجان با تاکید بر لزوم توجه به حفظ حقوق مردم اظهار کرد: ما به عنوان مسؤول باید از حقوق مردم صیانت کنیم.

 

وی وظیفه مدیران را تبیین و دنبال کردن حقوق مردم دانست، اضافه کرد: یکی از مهم‌ترین وظایف مدیران در حوزه مدیریتی این است که مردم را با حقوقشان آشنا کنند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: همچنین آشنایی دولت و حکومت با وظایف خودشان از دیگر موضوعاتی است که باید مورد توجه گیرد.

 

موسوی با اشاره به اینکه برخی از افراد مدام در موضوعات مختلف اظهار نظر می‌کنند، گفت: 90 درصد کسانی که از برجام حرف می‌زنند، اصلا اطلاعاتی در این مورد ندارند و تنها مواردی در این زمینه شنیده‌اند و صرفا هدف آنها کوبیدن دولت است.

 

وی تصریح کرد: اظهار نظرها در مورد برجام از سوی این افراد قربه الی‌الله، قربه الی حزب یا قربه الی انتخابات است.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با اشاره به اینکه در همین بحث کودک نیز ممکن است، مدعیانی پیدا شود که اظهار نظرهایی بکنند، افزود: در بحث آسیب‌های اجتماعی تقریبا به لحاظ شدت آسیب استان زنجان، رتبه 30 کشوری را دارد، اما این به معنای آن نیست که دیگر کاری انجام نشود.

 

موسوی با اشاره به اینکه بخشی از وضعیت خوب استان در کم بودن آسیب‌های اجتماعی به زحمات مسولان و بخشی نیز به باورهای دینی خانواده‌ها مربوط است، که تلاش کرده‌اند، گفت: امیدواریم با ادامه این جلسات حقوق مسلمی که مردم در قانون اساسی، در سند چشم‌انداز و قانون عادی دارند، احیا شود.

 

موسوی با اشاره به اینکه انجام اقدامی برای کمک به یک کودک لطف نیست، افزود: اگر در فلان نقطه کشور یک معلمی برای آموزش یک منطقه محروم فرستاده می‌شود، لطف نبوده بلکه وظیفه ذاتی بوده که انجام شده است.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با اشاره به اینکه خبرنگاران باید مدافع حقوق مردم باشند، افزود: اصحاب رسانه باید با سؤالات خود مسولان را در ارائه خدمات به مردم به چالش بکشند.

 

موسوی با اشاره به اینکه استان زنجان باید الگویی در حوزه‌های مختلف باشد، گفت: امیدواریم مردم زنجان که مدال حسینی را دارند در همه بخش‌ها از جمله مردم نهاد، خیریه‌ها، کمک به حقوق کودک و نیازمندان نیز سرآمد باشند.

منبع:فارس

                               

برجام     اقدام ضد برجام     زنجان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :