موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی بارش برف

a/110144 :کد

بارش برف در زنجان

بارش برف در محورهای مواصلاتی استان زنجان ادامه دارد

  پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ — ۲۳:۱۵
تعداد بازدید : ۲۵۷   
 تحلیل ایران -بارش برف در محورهای مواصلاتی استان زنجان ادامه دارد

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان با اشاره به بارش برف و لغزندگی سطح جاده گفت: همراه داشتن زنجیر چرخ برای تردد در محورهای مواصلاتی و مسیرهای کوهستانی استان زنجان ضروری است.

محمد امینی در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان اظهار داشت: محورهای زنجان – طارم و زنجان – تهم – چورزق شاهد بارش برف هستند و تردد در این مسیرها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

وی با اشاره به حاکم بودن مه غلیظ در محورهای فوق خاطرنشان کرد: به دلیل کاهش دید افقی استفاده از چراغ مه‌شکن ضروری است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان وضعیت جوی در آزادره زنجان – تبریز و محور ترانزیت زنجان – میانه را برفی عنوان کرد و افزود: تردد در این مسیر با رعایت جوانب احتیاط برقرار است.

وی با اشاره به بارش برف در محور زنجان – دندی – تخت سلیمان گردنه چایرلو ابراز کرد: محور سلطانیه – خدابنده و گردنه دهجلال و محور زنجان – بیجار نیز سفیدپوش شده و تردد ضمن همراه داشتن زنجیر چرخ در این مسیرها در جریان است.

امینی به بارش برف در آزادراه زنجان – قزوین اشاره کرد و گفت: محور زنجان – خرمدره – ابهر محدوده کیلومتر 20 تا 50 به دلیل بارش برف لغزنده است.

وی تأکید کرد: به دلیل بارش پراکنده برف و احتمال وقوع کولاک موضعی در محورهای کوهستانی بهتر است رانندگان از سفرهای غیر ضروری به ویژه در شب پرهیز کنند.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان ضمن توصیه برای همراه داشتن تجهیزات زمستانی از جمله زنجیر چرخ بیان کرد: رانندگان بیش از سفر از ایمنی و سالم بودن تجهیزات گرمایشی خودرو اطمینان حاصل کنند.

منبع: تسنیم

                               

بارندگی     کنترل     زنجان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :