موضوعات ‌مرتبط: فناوری جشنواره فجر

a/111162 :کد

فیلم فجر

فیلم‌های جشنواره فجر در ایستگاه زنجان

  شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۵ — ۲۲:۰۸
تعداد بازدید : ۲۴۳   
 تحلیل ایران -فیلم‌های جشنواره فجر در ایستگاه زنجان

مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان زنجان با اشاره به اكران ۲۰ فيلم جشنواره فيلم فجر در زنجان گفت: فيلم‌هاي اين جشنواره به صورت بسته‌اي و اينترنتي به فروش مي‌رسد.

ناصر مقدم امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان اظهار کرد: طبق هماهنگی‌های انجام شده قرار است، امسال همزمان با برگزاری جشنواره فیلم فجر، 20 فیلم منتخب در زنجان اکران خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه اکران فیلم‌های سینمایی جشنواره فیلم فجر از 15 تا 25 بهمن ماه به مدت 10 روز انجام می‌شود، اضافه کرد: طبق برنامه این فیلم‌ها در سینما بهمن زنجان اکران خواهد شد.

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه طبق برنامه‌ریزی هر فیلم در دو سانس اکران خواهد شد، گفت: بر این اساس روزانه در چهار سانس ساعات 14،16،18 و 20 شب فیلم‌های دهه فجر اکران می‌شود.

 

مقدم با اشاره به اینکه طبق برنامه فروش بلیت فیلم‌‌های جشنواره فیلم فجر به صورت اینترنتی انجام خواهد شد، اضافه کرد: امسال فیلم‌ها به صورت بسته‌ای به فروش می‌رسد.

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان افزود: در واقع با توجه به اینکه قرار است، هر فیلم در دو سانس اکران شود، با توجه به ظرفیت 230 نفری سینما بهمن، برای هر فیلم سینمایی 460 نفر ظرفیت بیننده وجود خواهد داشت.

 

مقدم تأکید کرد:  فیلم‌هایی برای اکران در زنجان انتخاب خواهد شد که سودای سیمرغ داشته باشند.

 

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در زمینه اینکه فروش بسته‌ای امکان، ایجاد بازار سیاه فروش بلیت را ایجاد خواهد کرد یا خیر، افزود: در کل کشور فروش بلیت این صورت انجام می‌شود و حتما ساز و کاری برای این امر اندیشیده که بازار سیاه رخ ندهد.

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: در صورت هماهنگی مراسم افتتاحیه‌ای نیز برای اکران فیلم‌های دهه فجر در نظر گرفته خواهد شد.

منبع:فارس

                               

جشنواره فجر     اداره ارشاد     زنجان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :