موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی تامین اجتماعی

a/111163 :کد

بیمه شدگان

همه بیمه‌شدگان تامین اجتماعی استان زنجان شماره بیمه ملی دارند

  شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۵ — ۲۲:۱۳
تعداد بازدید : ۲۴۳   
 تحلیل ایران -همه بیمه‌شدگان تامین اجتماعی استان زنجان شماره بیمه ملی دارند

مدیر کل تامین اجتماعی استان زنجان تعداد بیمه شدگان دارای شماره ملی بیمه را در استان زنجان ۵۳۰ هزار نفر اعلام کرد و گفت: این اقدام نوعی بسترسازی زیرساختی برای تامین اجتماعی هوشمند است.

مسعود علیاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان از تشکیل پرونده‌ با شمار ملی بیمه برای جامعه هدف خبر داد و اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده قرار بود، این اقدام تا پایان سال جاری انجام شود که با همت همکاران تامین اجتماعی همه بیمه شدگان تامین اجتماعی استان زنجان دارای این شمار ملی شده و برای

 

وی تعداد بیمه شدگان دارای شماره ملی بیمه را در استان زنجان 530 هزار نفر اعلام و اضافه کرد: این اقدام نوعی بسترسازی زیرساختی برای تامین اجتماعی هوشمند است.

 

مدیر کل تامین اجتماعی استان زنجان با اشاره به فراهم کردن تجهیزات مورد نیاز برای تهیه پرونده الکترونیکی برای بیمه شدگان تامین اجتماعی تصریح کرد: این اقدام فرآیند کار را کوتاه و همه پرونده‌های کاغذی تبدیل به فایل می‌شوند.

 

علیاری اجرای طرح بازرسی الکترونیکی را از دیگر اقدامات تامین اجتماعی برای تسهیل امور دانست و تاکید کرد: با اجرای این طرح حضور افراد در محل کار و ثبت اطلاعات مورد نظر به صورت الکترونیکی انجام می‌شود، ضمن اینکه بازرس‌های تامین اجتماعی هم به صورت سراسری کنترل خواهند شد.

 

وی کاهش سرعت کار و کوتاه شدن فرایند امور را از دیگر مزایای کنترل الکترونیکی بازرسان تامین اجتماعی عنوان و تصریح کرد:‌ در این راستا دفترچه‌های صادر شده هم یکسان سازی خواهند شد.

 

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان تاکید کرد: الکترونیکی شدن امور می‌تواند مراجعات مردمی را برای انجام امور مربوط به بیمه کاهش دهد، کما اینکه با الکترونیکی شدن ارائه لیست توسط کارفرمایان شاهد کاهش قابل توجه مراجعه کنندگان هستیم.

منبع:فارس

                               

بیمه اجتماعی     شماره     زنجان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :