موضوعات ‌مرتبط: فناوری تعاونی

a/111352 :کد

اعضای تعاونی

۸۶۵ هزار زنجانی عضو تعاونی‌های استان هستند

  دوشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۵ — ۱۴:۴۵
تعداد بازدید : ۲۴۰   
 تحلیل ایران -۸۶۵ هزار زنجانی عضو تعاونی‌های استان هستند

مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: ۸۶۵ هزار زنجانی عضو تعاونی‌های استان هستند.

حمید دنیایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان اظهار کرد: در حال حاضر یک هزار و 626 تعاونی فعال در استان زنجان وجود دارد.

 

وی با اشاره به اینکه تعاونی‌های استان زنجان در بخش‌های مختلف فعالیت دارند، بیان کرد: در حال حاضر 865 هزار زنجانی در تعاونی‌های استان زنجان عضویت دارند.

 

مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: از مجموع افرادی که اعلام شد، 750 هزار نفر از مردم استان زنجان در سهام عدالت عضویت دارند.

 

دنیایی گزارش تفکیکی از تعاونی‌های فعال در استان ارائه کرد و افزود: هم اکنون 43 درصد از تعاونی‌های استان در بخش کشاورزی، 18 درصد در بخش خدمات و 16 درصد در بخش صنعت فعالیت دارند.

 

وی همچنین میزان درصد تعاونی‌های اعتبار و حمل و نقل استان را 1.5 اعلام کرد و افزود: 7 درصد از تعاونی‌های فعال در استان نیز به صورت چند منظوره فعالیت دارند.

 

مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ادامه داد: در حال حاضر 3.5 درصد از تعاونی‌های فعال استان به صورت تعاونی مصرف و نیم درصد نیز به صورت تعاونی‌های عمرانی فعالیت دارند.

 

دنیایی با اشاره به طرح پالایش تعاونی‌های اجرا شده در استان زنجان اضافه کرد: در راستای فعالیت بهتر و کیفی شدن آنها اقدام به اجرای طرح پالایش در استان زنجان شده است.

 

وی ادامه داد: در نتیجه طرح پالایش اجرا شده در استان زنجان بیش از 100 تعاونی مسکن که فعالیتی نداشتند، منحل شده است.

منبع:فارس

                               

اداره تعاون     زنجان                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :