موضوعات ‌مرتبط: ورزشی مسابقات ووشو

a/111465 :کد

مسابقات لیگ برتر ووشو

دور برگشت مسابقات لیگ برتر ووشو

  ﺳﻪشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۵ — ۱۳:۰۵
تعداد بازدید : ۱۰۴   
 تحلیل ایران -دور برگشت مسابقات لیگ برتر ووشو

سرپرست تیم ووشو مقاومت زنجان از آغاز دور برگشت مسابقات لیگ برتر ووشوی جوانان از ۹ دی ماه خبر داد.

هادی موحدنیا در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان، با بیان اینکه تیم مقاومت زنجان با 12 امتیاز در صدر جدول گروه خود قرار دارد، اظهار داشت: با توجه به اتمام بازیهای نیم فصل نخست لیگ جوانان، قهرمانی در این نیم فصل به تیم مقاومت رسید.

وی با اشاره به چهار بازی انجام شده تیم زنجان در این بازیها عنوان کرد: ما با اقتدار تمامی تیم‌ها را در دور رفت شکست دادیم.

سرپرست تیم ووشو مقاومت زنجان در لیگ برتر با بیان اینکه در 9 دی ماه دور برگشت مسابقات آغاز می‌شود، افزود: ما در این روز سه بازی با تیم‌های شهرداری آمل، هیئت کرمان و سیستان و بلوچستان داریم.

وی بیان کرد: بازیهای دور برگشت به دلیل مسابقات قهرمانی کشور جوانان و بزرگسالان که بهمن ماه برگزار می‌شود به‌صورت فشرده برگزار خواهد شد.

موحدنیا با بیان اینکه مسابقات نیمه‌نهایی و فینال اسفند ماه برگزار می‌شود، گفت: تمام تلاش ما صعود به این مراحل به عنوان تیم نخست گروه است.

وی سطح مسابقات لیگ برتر جوانان را نسبت به سال گذشته بالا توصیف کرد و یادآور شد: تمامی نفراتی که در لیگ برتر جوانان حضور دارند، تلاش‌شان این است که با حضور قوی در لیگ خود را در مسابقات قهرمانی لیگ نشان دهند و به تیم‌های ملی برسند.

سرپرست تیم ووشو مقاومت زنجان در لیگ برتر با بیان اینکه لیگ برتر از نظر مالی برای ورزشکاران بهتر است، خاطرنشان کرد: لیگ بهتر وسیله برای شناخت حریفان است چرا که این جوانان از  تجربه‌های لازم برخوردار نیستند.

وی با تاکید بر اینکه لیگ برتر گلچینی از بهترین نفرات موجود در کشور است، ابراز کرد: امسال ششمین دوره لیگ برتر برگزار می‌شود که ما در پنج دوره گذشته به دو قهرمانی و سه نایب قهرمانی دست یافته‌ایم که اقتدار ما را نشان می‌دهد.

موحدنیا با بیان اینکه ما در سال گذشته با تفاضل برد و باخت قهرمانی را از دست دادیم، عنوان کرد: امسال تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا برای سومین بار کاپ قهرمانی را به زنجان بیاوریم.

منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :