موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بیانیه

a/111793 :کد

بیانیه سالروز 9 دی

۹ دی روز بصیرت و انسجام ملت ایران بود

  جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ — ۱۲:۳۹
تعداد بازدید : ۶۳   
 تحلیل ایران -۹ دی روز بصیرت و انسجام ملت ایران بود

۹ دی ماه، سالروز واقعه ای مهم در تاریخ کشورمان می باشد و روزی است که پایبندی مردم به ارزش های دینی و ملی و ولایت فقیه را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران از زنجان، فرشید صنایعی دبیر موسسه آینده سازان نوین اشراق استان زنجان، بمناسبت فرا رسیدن سالروز واقعه 9 دی، بیانیه ای را صادر کرد که متن این بیانیه بدین شرح می باشد:

ایجاد نفاق و فتنه در بین مردم همواره توطئه دشمن برای مردمانی است که با جان و دل پای آرمان ها و اهداف اصیل و معیارهای ارزشمند کشورشان نشسته اند. در این بین، دشمنان با برنامه های از قبل انجام شده و با استفاده از فرصت غفلت برخی عناصر و گروه های داخلی، مشروعیت این نظام و انقلاب را مورد هدف قرار داده که لازمه دفع این توطئه ها بصیرت، اتحاد و آگاهی مردم و مسئولین می باشد و اگر این چنین نباشد، همواره یک تهدید جدی تخریب بنیان این نظام مقدس را در پی خواهد داشت.

جوی که انتخابات سال 88 و بی احترامی به ساحت مقدس امام حسین ( ع ) و اهل بیت در روز 9 دی و ایام پس از آن بوجود آورد، دشمن را امیدوار به پیگیری اهدافش کرد ولی باز هم مردم فهیم و آگاه ایران با عنایت خداوند متعال و رهبری مدبرانه و دلسوزانه مقام معظم رهبری، آنها را در رسیدن به اهداف شومشان ناکام گذاشتند.

در آستانه حماسه 9 دی، بار دیگر بر لزوم همدلی و اتحاد در بین آحاد ملت ایران تاکید می کنیم و از خداوند متعال مصونیت در برابر بدی ها و توطئه های دشمنان، و عزت و سربلندی کشور عزیزمان را خواستاریم.

                               

بیانیه     اتحاد     توطئه‌های دشمن            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :