موضوعات ‌مرتبط: ورزشی بدمینتون

a/111964 :کد

افتخارآفرینی ورزشکار زنجانی

سروش اسکندری، قهرمان رنکینگ بدمینتون کشور شد

  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ — ۰۹:۵۹
تعداد بازدید : ۱۱۶   
 تحلیل ایران -سروش اسکندری، قهرمان رنکینگ بدمینتون کشور شد

سرپرست هیئت بدمینتون استان زنجان از قهرمانی سروش اسکندری در رقابت‌های رنکینگ کشور خبر داد.

محمود انصاری در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان، با بیان اینکه مرحله دوم رنکینگ بدمینتون ایران به میزبانی برگزار شد، افزود: در این دوره از رقابت‌ها که در دو بخش انفرادی و دونفره به انجام رسید، سروش اسکندری ملی‌پوش ارزنده زنجانی توانست عنوان قهرمانی این مرحله از مسابقات رنکینگ را از آن خود کند.

 

وی ادامه داد: در فینال بخش انفرادی مرحله دوم مسابقات رنکینگ کشور، سروش اسکندری از زنجان به مصاف مهران شهبازی رفت و توانست با شکست دادن حریف خود به مقام قهرمانی دست یابد. همچنین فرزین خانجانی از تهران و حسن متقی از گیلان مقام سوم مشترک را به دست آوردند.

 

این فعال ورزشی یادآور شد: این رقابت‌هها در قسمت دونفره نیز دنبال شد که تیم علیرضا قاسمی و امیر قاسمی با شکست تیم صدرا صادقی و عرفان جوینده قهرمان بخش دونفره شد. همچنین محمدرضا باقری و امیر سلیمانی از زنجان و کامبیز شهدی و بهروز یزدانی از فارس، مقام سوم مشترک دونفره را کسب کردند.

 

انصاری در ادامه از برگزاری اولین دوره تست استعدادیابی بدمینتون در زنجان خبر داد و تصریح کرد: نزدیک به شش‌هزار دانش‌آموزان کلاس‌های اول، دوم و سوم ابتدایی برای این تست اعلام آمادگی کرده‌اند که تست در شش ایستگاه گرفته می‌شود و کسانی که بتوانند بهترین نمره را در این تست کسب کنند، برای تمرینات بدمینتون دعوت می‌شوند.

 

سرپرست هیئت بدمینتون استان زنجان خاطرنشان کرد: برای اینکه بتوانیم بدمنیتون زنجان را به صورت علمی در رده‌های سنی پایه توسعه دهیم، اکثر شرکت‌کنندگان در این تست، جزو بازیکنانی هستند که بین 6 تا 10 سال سن دارند که خوشبختانه از استقبال بسیار خوبی برخوردار بود.

منبع: ایسنا

                               

بدمینتون     قهرمانی     زنجان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :