موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استکبار ستیزی

a/111967 :کد

استکبار ستیزی و انقلاب

استکبارستیزی، شعار اصلی انقلاب است

  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ — ۱۰:۱۰
تعداد بازدید : ۹۷   
 تحلیل ایران -استکبارستیزی، شعار اصلی انقلاب است

نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری گفت: استکبارستیزی، شعار اصلی انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران منطقه زنجان، حجت‌الاسلام ابوالقاسم دولابی در جمع مردم شهرستان خرم‌دره، گفت: مردمی که درسال ۵۷ انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند در حماسه ۹ دی،جان و روح تازه‌ای به انقلاب دادند و پایه‌های انقلاب اسلامی را در کشورمان مستحکم‌تر کردند.

 

وی در ادامه با گرامی‌داشت یوم‌الله ۹ دی، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران در عمر پربرکت 38 ساله خود با باور به گزاره‌های ایمانی شکل گرفته است.

 

نماینده مردم استان زنجان در خبرگان رهبری با اشاره به شعارهای امام (ره) که ما دنبال استقلالیم و ما نمی‌خواهیم نوکر آمریکا باشیم، تصریح کرد: از دیگر شعارهای امام راحل در زمان حیات ایشان این بود که ما نمی‌خواهیم برده و عبد دولت‌های جنایتکار باشیم، لذا به راحتی می‌توان گفت استکبارستیزی، شعار اصلی انقلاب است.

 

حجت‌الاسلام دولابی به ظلم‌ستیزی مردم در زمان طاغوت نیز اشاره کرد و یادآور شد: امام خمینی (ره) همواره در مورد ظلم‌های حکومت طاغوت و فقر مردم ایران و اشرافی‌گری که بر شاه و اطرافیانش حکم‌فرما بود ناراحت بودند.

 

وی با تاکید براین که یکی از شعارهای اصلی انقلاب ما، مبارزه با ظلم اسرائیل جنایتکار علیه مسلمانان مظلوم بوده است، تاکید کرد: اسلام می‌گوید که شما باید مدافع مظلوم باشید و مرز جغرافیایی، فرهنگ و زبان نباید مانع از دفاع از مظلوم باشد.

 

نماینده مردم استان زنجان در خبرگان رهبری، امام حسین (ع) را جلوه بارز ظلم‌ستیزی و استکبارستیزی دانست و عنوان کرد: فتنه‌گران در سال 88 با ادعای اینکه در انتخابات تقلب شده است، به خیابان‌ها ریختند و در ادامه یک عده خاص و با یک برنامه از پیش طراحی شده، شعارهای نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران، در روز عاشورا که محور اتحاد مردم شریف ایران است و همه شعارهای انقلابی زیر پرچم سیدالشهدا جمع است به مجالس سیدالشهدا توهین کردند و پرچم‌های عزای سیدالشهدا را به آتش کشیدند.

 

وی یادآور شد: انسان بصیر می‌بیند و می‌فهمد که این جریان، جریان تقابل با اسلام و قرآن، همان جریانی است که شاه خائن دنبال می‌کرد، مردم بصیر انقلابی در این روز، انقلاب دوم را رقم زدند، همان مردمی که درسال ۵۷ انقلاب اسلامی را به بوجود آوردند و به پیروزی رساندند. درحماسه ۹ دی نیز جان و روح تازه به انقلاب دادند و انقلاب را مستحکم‌ترکردند و دشمنان این کشور به وضوح دیدند و فهمیدند که مردم بر سر شعارهای اصلی انقلاب که شعار قرآن و شعار امام حسین (ع) است، ایستاده‌اند.

 

نماینده مردم استان زنجان در خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه حمایت مردم بصیر از انقلاب، به معنای حمایت از فیش‌های نجومی و حمایت از اشرافی‌گری و دریوزگی به درگاه بیگانگان نیست، عنوان کرد: مسئولان فکر نکنند حضور مردم در صحنه به معنای حمایت و تائید همه دیدگاه‌های آن‌ها است، بلکه مردم ما مردمی مطالبه‌گر هستند و منتظرند در وقت خود به فرمان رهبری، مسئولینی که به خاطر هواپرستی، خوی اشرافی و نگاه التقاطی و دیدگاه بدعت‌آلود خودشان این انقلاب را منحرف کنند، کنار بزنند.

منبع: ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :