موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی افتتاح

a/112183 :کد

افتتاح موزه فرش استان زنجان

موزه فرش استان زنجان در ۲۲ بهمن ماه افتتاح می شود

  ﺳﻪشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ — ۱۲:۱۰
تعداد بازدید : ۲۶۷   
 تحلیل ایران -موزه فرش استان زنجان در ۲۲ بهمن ماه افتتاح می شود

دستیار عامل توسعه فرش استان زنجان گفت: موزه فرش استان زنجان همزمان با ۲۲ بهمن ماه امسال افتتاح و راه اندازی می گردد.

سعید بهمنی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در زنجان اظهار کرد: طرح نمونه استانی شامل نمادهایی از استان زنجان طراحی و بافته شده که با پیش‌بینی‌های به عمل آمده در 22 بهمن‌ماه از این اثر فاخر رونمایی خواهد شد.

وی با اشاره به افتتاح موزه فرش استان زنجان همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، تصریح کرد: انجام این اقدامات گام‌های مهمی برای معرفی فرش اصیل استان محسوب می‌شود.

دستیار عامل توسعه خوشه فرش استان زنجان با بیان اینکه برای نخستین بار در کشور دوره آموزشی کارشناسان نرخ‌گذاری فرش دستبافت در استان زنجان برگزار می‌شود، اضافه کرد: با این اقدام، افراد می‌توانند به منظور تشخیص قیمت فرش‌ها به این کارشناسان مراجعه کنند.

بهمنی با اشاره به برگزاری دوره آموزشی بازاریابان تخصصی فرش دستبافت در استان زنجان، یادآور شد: ممیزی کارگاه‌های فرش‌بافی از دیگر برنامه‌های مورد نظر خوشه فرش استان به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه نخستین کارگاه ارگونومی فرش دستبافت در استان زنجان راه‌اندازی شده است، ادامه داد: در این راستا و به منظور حفظ بهداشت کارگاه‌ها و سلامت کارکنان، افرادی به عنوان ممیزی سلامت معرفی خواهند شد.

دستیار عامل توسعه خوشه فرش استان زنجان در زمینه بیمه فرش‌بافان در انتظار هم ،خاطر نشان کرد: به محض محرز شدن اینکه برخی از بیمه‌شدگانی که بافنده فرش نیستند، بافندگان واقعی بیمه می‌شوند.

بهمنی بیان داشت: در زمینه رعایت حق بافندگان واقعی فرش و جلوگیری از سوءاستفاده، بازرسی‌هایی به صورت مستمر توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، اتحادیه فرش دستبافت و سازمان تامین اجتماعی از بیمه شدگان فردی و کارگاهی انجام می‌شود.

منبع: فارس

                               

افتتاح     موزه     بیست ودوم بهمن     زنجان        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :