موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/112455 :کد

ستاد انتخابات استان زنجان

اعضای ستاد انتخابات استان زنجان معرفی شدند

  پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ — ۱۹:۴۶
تعداد بازدید : ۸۲   
 تحلیل ایران -اعضای ستاد انتخابات استان زنجان معرفی شدند

زنجان-مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری زنجان گفت: اعضای ستاد انتخابات استان زنجان معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران و به نقل از استانداری زنجان، بهروز مهدوی در گفتگو با روابط عمومی استانداری زنجان، افزود: در راستای انجام تمهیدات لازم جهت برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات مجلس شوراهای اسلامی شهر و روستا، طی احکام جداگانه‌ای رئیس و اعضای اصلی ستاد و مسئولین کمیته های فرعی انتخاب و معرفی شده اند.

وی بر اساس احکام صادره از سوی استاندار زنجان، سید بیوک موسوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با حفظ سِمت بعنوان رئیس ستاد انتخابات استان و بهروز مهدوی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بعنوان دبیر ستاد انتخابات استان زنجان معرفی شدند.

مهدوی با اشاره به انتخاب و ابلاغ احکام رؤسا و اعضای کمیته های ذیل ستاد انتخابات استان زنجان، خاطرنشان کرد: ولی اله ایمانی رئیس کمیته فناوری اطلاعات، مصطفی حمیدی رئیس کمیته استعلامات و حراست، امیرحسین اسکندری رئیس کمیته امنیت، عبدالرضا شهبازی رئیس کمیته بازرسی و حقوقی ستاد و حسین همپا بعنوان رئیس کمیته پشتیبانی و امور مالی ستاد انتخابات استان زنجان معرفی شده اند.

مهدوی همچنین به انتصاب علی شفیعی مدیرکل ثبت احوال استان بعنوان عضو ستاد انتخابات استان اشاره نمود و افزود: ادریس سالاری بعنوان رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان انتخاب شده و نیز رضاعلی بخشی‌فرد و بهروز احمدی به ترتیب مسئولیت کمیته‌های اجرایی و آموزش ستاد انتخابات استان را بر عهده دارند.

دبیر ستاد انتخابات استان زنجان در ادامه از انجام سایر اقدامات از قبیل: برآورد تعداد تعرفه‌های مورد نیاز استان و اعلام به وزارت کشور، پیش بینی تعداد صندوق های مورد نیاز و آماده سازی زمینه برگزاری انتخابات تمام‌الکترونیک در مراکز استان‌ها و برخی از شهرهای استان خبر داد و یادآور شد: تاکنون سمینار آموزشی فرمانداران و بخشداران استان در مشهد مقدس و دوره آموزشی یکروزه کارشناسان حوزه سیاسی و انتخابات فرمانداری‌ها و بخشداری‌های استان برگزار شده است.

مهدوی  به برنامه زمانبندی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اشاره نمود و گفت: زمان صدور فرمان آغاز این انتخابات از سوی وزیر کشور در ۲۲ فروردین سال ۹۶ خواهد بود.

وی با بیان اینکه معرفی معتمدین شهرستان‌ها به وزارت کشور به منظور تشکیل هیئت‌های اجرایی مرکزی ۱۱ اسفندماه سال‌جاری خواهد بود اضافه کرد: ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات ریاست جمهوری در مدت ۵ روز از تاریخ ۲۲ تا ۲۶ فروردین ماه سال آینده و بازه زمانی پیش‌بینی شده برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری به مدت ۲۰ روز از ۸ لغایت ۲۷ اردیبهشت سال۹۶ خواهد بود.

مهدوی همچنین به برنامه زمانبندی پنجمین دوره انتخابات مجلس شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز اشاره نمود و یادآور شد: صدور فرمان آغاز این بخش انتخابات از سوی وزیر کشور در ۲۵ اسفندماه سال‌جاری خواهد بود و کاندیداها از ۳۰ اسفند تا ۶ فروردین ماه به مدت ۷ روز برای ثبت نام و از ۲۱ لغایت ۲۷ اردیبهشت ماه به مدت یک هفته برای تبلیغات انتخاباتی خود فرصت خواهند داشت.

دبیر ستاد انتخابات استان زنجان اظهار داشت: بدلیل تقارن زمان ثبت‌نام کاندیداهای انتخابات مجلس شوراهای اسلامی شهر و روستا با ایام پایان سال‌جاری و تعطیلات عید نوروز، طی طرحی پیشنهاد گردیده درصورت تائید مجلس شورای اسلامی ثبت نام در تاریخ ۲۳ لغایت ۳۰ اسفندماه برگزار گردد.

مهدوی خاطرنشان کرد: اخذ آراء دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات مجلس شوراهای اسلامی شهر و روستا بصورت همزمان در ۲۹ اردیبهشت سال ۹۶ انجام خواهد شد.

منبع: مهر

                               

ستاد انتخابات     اعضا     زنجان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :