موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی نمایشگاه

a/113078 :کد

معرفی فرش زنجان

نمایشگاه آلمان؛ فرصتی برای معرفی فرش زنجان

  چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ — ۱۷:۲۹
تعداد بازدید : ۸۹   
 تحلیل ایران -نمایشگاه آلمان؛ فرصتی برای معرفی فرش زنجان

رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ‌زنجان گفت: حضور فرش دستباف استان زنجان در نمایشگاه دموتکس، فرصت مناسبی برای معرفی این فرش است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران در زنجان، سیدمحسن جعفری در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان اظهار کرد: در اواخر دی‌ماه امسال فرش دستباف زنجان در نهمین نمایشگاه بین‌المللی دموتکس آلمان که همه ساله برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت.

 

این مسئول ادامه داد: برای حضور فرش دستباف زنجان در این نمایشگاه اتاق بازرگانی و خوشه فرش شرکت شهرک‌های صنعتی، همکاری داشته‌اند و هزینه غرفه برای حضور در این نمایشگاه توسط این دو بخش تامین شد.

 

وی با اشاره به شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه از استان زنجان، تصریح کرد: در ابتدا قرار بود که سه نفر از تجار در این نمایشگاه به نمایندگی از فرش دستباف زنجان، حضور داشته باشند که انصراف یکی از آنان یک نفر در حوزه فرش ابریشمی و یکی دیگر در حوزه فرش پشمی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

 

جعفری خاطرنشان کرد: این نمایشگاه در چهار روز برگزار خواهد شد و در حال حاضر کالاها برای حضور در نمایشگاه به کشور آلمان صادرشده و تجار برای اخذ ویزا به سفارت آلمان مراجعه کرده‌اند.

 

مدیر اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، یادآور شد: استان زنجان از نظر فرش دستباف پتانسیل‌های بالایی دارد و فرش‌های دستباف این استان کیفیت مطلوب و ارزش صادراتی بالایی دارد و صادرات این محصول از استان می‌تواند در تراز تجاری و بهبود وضعیت صادرات استان تاثیر مهمی داشته باشد.

 

وی حضور فرش دستباف زنجان را با نام و برند خود در این نمایشگاه مفید دانست و گفت: امسال اولین نمایشگاهی است که فرش دستباف زنجان با نام و برند خود در نمایشگاه حضور دارد و فرش استان می‌تواند در این نمایشگاه معرفی شده و با مصرف‌کنندگان و تجار سایر کشورها ارتباط برقرار کرده و بازارهای جدیدی را برای فروش پیدا کند.

منبع: ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :