موضوعات ‌مرتبط: فناوری تصفیه خانه

a/114690 :کد

پیشرفت احداث تصفیه خانه

تصفیه‌خانه فاضلاب شهر زرین‌آباد ۶۵درصدپیشرفت فیزیکی دارد

  چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۳
تعداد بازدید : ۲۳۴   
 تحلیل ایران -تصفیه‌خانه فاضلاب شهر زرین‌آباد ۶۵درصدپیشرفت فیزیکی دارد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از پیشرفت فیزیکی ۶۵ درصدی تصفیه‌خانه فاضلاب ایجرود خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران از زنجان و به نقل از روابط عمومی شرکت آبفای استان زنجان، علیرضا جزء قاسمی در حاشیه بازدید بازدید نماینده مردم ماهنشان و ایجرود از پیشرفت فیزیکی تصفیه‌خانه فاضلاب شهر زرین‌آباد اظهار داشت: تصفیه‌خانه فاضلاب شهر زرین‌آباد 65 درصد پیشرفت فیزیکی، (پیشرفت ابنیه 80 درصد، پیشرفت تجهیزات 30 درصد) و با 65 درصد پیشرفت ریالی کل پروژه در حال انجام است.

 

وی افزود: پیشرفت فیزیکی ایستگاه پمپاژ 95 درصد و خط انتقال 100 درصد است.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تصریح کرد: شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهر زرین‌آباد به طول 15.5 کیلومتر در چهار زون اجرا شده است.

 

وی افزود: تصفیه‌خانه فاضلاب شهر زرین‌آباد با روش لجن فعال با هوادهی ممتد و با قابلیت حذف بیولوژیکی نیتروژن به ظرفیت یک هزار متر مکعب در روز اجرایی خواهد شد و این تصفیه‌خانه جمعیت 5 هزار و 110 نفری شهر زرین‌آباد را تا افق طرح (سال 1415) زیر پوشش قرار می‌دهد.

 

جزء قاسمی تصریح کرد: برای اجرای طرح ایجاد تاسیسات فاضلاب شهر زرین‌آباد اعتبار هزینه شده با در نظر گرفتن اسناد خزانه اسلامی در سال‌جاری برابر 90 میلیارد ریال بوده و برای اتمام طرح 50 میلیارد ریال اعتبار دیگر مورد نیاز است.       

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان به انشعابات متصل شده به تصفیه‌خانه اشاره کرد و گفت: در سال‌جاری 45 فقره انشعاب به شبکه متصل شده و پیش‌بینی شده است در سال 96 پس از اتمام اجرای انفصالی شبکه و تکمیل ایستگاه پمپاژ 850 فقره انشعاب به شبکه فاضلاب متصل شود.    

 

گفتی است، شهر زرین‌آباد با یک هزار و 100 فقره مشترک در 35 کیلومتری مرکز زنجان واقع شده است.

منبع:فارس

                               

تصفیه خانه     احداث     زنجان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :