موضوعات ‌مرتبط: محیط زیست جمعیت هلال احمر

a/114693 :کد

مدیر عامل هلال احمر کشور

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان معرفی شد

  چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۹
تعداد بازدید : ۳۰۹   
 تحلیل ایران -مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان معرفی شد

شهرام میرزایی به عنوان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران از زنجان، علی طاهری مدیرعامل سابق جمعیت هلال احمر استان زنجان امروز در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان اظهار داشت: 10 پایگاه ثابت امداد جاده‌ای در استان زنجان فعال است که شش مورد از آنها دارای ساختمان بود.

وی با اشاره به اینکه ساختمان سه پایگاه امداد جاده‌ای در شهرستانهای طارم، خدابنده و ابهر به بهره‌برداری رسیده است، ابراز کرد: ساختمان یک پایگاه دیگر که در حال حاضر در کانکس فعالیت می‌کند، با واگذاری زمین و تامین اعتبار ساخته می‌شود.

مدیرعامل سابق جمعیت هلال احمر استان زنجان به احداث پایگاه امداد و نجات شمالغرب کشور اشاره کرد و گفت: فاز یک و دو در 6 هکتار با زیربنای 7 هزار متر مربع مورد بهره‌برداری قرار گرفته و آموزشهای تخصصی امدادی در این مکان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پایگاه امدادی خرمدره در زمینی به مساحت 2 هزار و 200 متر مربع و بخشهای اداری و انبارها در زیر بنای 470 متر مربع تحت استفاده قرار می‌گیرد.

طاهری با اشاره به تکمیل عملیات احداث ساختمان امدادی زنجان بیان کرد: این ساختمان آماده بهره‌برداری است.

وی احداث ساختمان امدادی تجاری ابهر با پیشرفت فیزیکی 45 درصدی را از دیگر پروژه‌های مهم عنوان کرد و افزود: طرح توجیهی ساختمان پایگاه پشتیبانی امداد و نجات آماده شده است.

مدیرعامل سابق جمعیت هلال احمر استان زنجان به حضور فعال نیروهای هلال احمر در زلزله ورزقان و هریس اشاره کرد و گفت: 37 روستا در این زلزله تحت پوشش هلال احمر استان زنجان قرار گرفته بود.

وی پوشش در راه ماندگان و اسکان مسافران گرفتار در کولاک در مساجد و حسینیه‌ها در سال 93، پوشش سیل ماهنشان و زنجان، اجرای طرح سلامت در روستاها و طرح همای رحمت و سفره‌های مهربانی در ماه مبارک رمضان را از مهترین اقدامات این نهاد برشمرد.

طاهری با اشاره به راه اندازی مرکز کنترل و هدایت عملیات‌های امدادی ابراز کرد: خانه‌های هلال در تمامی شهرستانها راه اندازی شده است.

وی نیروهای فعال هلال احمر استان زنجان را 4 هزار نفر برشمرد و افزود: 12 هزار نفر از جوانان تحت پوشش این جمعیت قرار دارند و طرح دادرس در 200 مدرسه برگزار می‌شود.

در این مراسم از زحمات علی طاهری قدردانی و شهرام میرزایی به عنوان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان معرفی شد.

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :