موضوعات ‌مرتبط: سیاسی خطبه های نماز جمعه

a/124418 :کد

امام جمعه زنجان:

ارتش، بسیج و سپاه قلعه‌های محکم کشور در برابر توطئه‌های دشمنان

  شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ — ۰۹:۳۰
تعداد بازدید : ۲۳۲   
 تحلیل ایران -ارتش، بسیج و سپاه قلعه‌های محکم کشور در برابر توطئه‌های دشمنان

امام جمعه زنجان گفت: ارتش، بسیج و سپاه قلعه‌های محکم کشور در برابر توطئه‌های دشمنان هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران از زنجان، آیت‌الله علی خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته زنجان اظهار داشت: امسال حضور جوانان در آیین اعتکاف بیشتر و استقبال مردم نسبت به سال‌های گذشته با شکوه‌تر بود و ستادهای مردمی با همکاری مساجد به نحو مطلوب این مراسم را برگزار کردند که امیدواریم نواقص آن برای سال‌های آینده برطرف شود.

وی به سالروز ترور رهبر جنبش مقاومت اسلامی در 28 فروردین ماه اشاره کرد و گفت: این واقعه یکی از روزهای ننگین در حیات سیاسی آمریکا و رژیم صهیونیستی است و آمریکا از تداوم فعالیت‌های جنایت‌بار رژیم غاصب صهونیست حمایت می‌کند.

امام جمعه زنجان با اشاره به حمایت آمریکا از گروه‌های تکفیری ابراز کرد: شیطان بزرگ با ظاهر حمایت از حقوق بشر و مقابله با تروریسم از اسرائیل غاصب پشتیبانی می‌کند در حالی که خودشان جنایات بسیاری را در کشورهای مختلف منطقه مرتکب شدند.

وی به حمایت‌های بی‌شرمانه برخی از عمال عربی از جنایات آمریکا و سازش با رژیم اشغالگر قدس اشاره کرد و افزود: این کشورها در کمال وقاحت ایران را دشمن اصلی خود نام می‌برند.

آیت‌الله خاتمی با اشاره به نامگذاری 29 فروردین ماه با عنوان روز ارتش بیان کرد: نیروهای مسلح مظهر قدرت هر کشور محسوب می‌‏شوند و نیروهای نظامی، ارتش، سپاه و بسیج قلعه‌های محکمی در برابر توطئه‎ها و تجاوز متعدد دشمن هستند.

وی آمادگی ارتش را پشتوانه محکمی برای دفاع از انقلاب اسلامی و تمامیت ارضی کشور خواند و گفت: امروزه ارتش و نیروهای مسلح به پیشرفت‌های چشمگیری در حوزه تجهیزات نظامی و تسلیحات دفاعی دست یافتند.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به شعار امسال "اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال" تصریح کرد: مقام معظم رهبری در نخستین روز سال نقشه راه کشور را ریل‌گذاری و خط سیر نظام را ترسیم کردند که این نقشه راه مرحله به مرحله باید در کشور اجرایی شود.

وی مصرف کالای داخلی را یکی از محورهای رونق اقتصادی در کشور عنوان کرد و افزود: خرید کالاهای خارجی مشابه تولید داخل، بیکاری کارگران ایرانی را به همراه دارد.

منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :