موضوعات ‌مرتبط: سیاسی جوانان

a/124608 :کد

فرمانده سپاه استان زنجان:

دشمنان تغییر اراده جوانان را هدف قرار دادند

  ﺳﻪشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ — ۰۹:۲۰
تعداد بازدید : ۲۴۸   
 تحلیل ایران -دشمنان تغییر اراده جوانان را هدف قرار دادند

فرمانده سپاه استان زنجان با اشاره به جنگ نرم دشمن گفت: دشمنان تغییر اراده جوانان را هدف قرار دادند و دانش‌آموزان باید از تهاجم فرهنگی حفظ شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران از زنجان، سردار جهانبخش کرمی در جلسه تودیع و معارفه مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی اظهار داشت: اهدا و تقدیم 36 هزار شهید در دفاع مقدس، نقش بسیج دانش‌آموزی را به خوبی روشن می‌سازد.

وی با اشاره به نقش آینده‌سازی دانش‎آموزان گفت: دانش‌آموزان تصمیم سازان آینده کشور هستند و باید ابعاد مختلف آموزشی و تربیتی آنها مورد بررسی قرار گیرد.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به حساس بودن این قشر در مقابله با تهاجم فرهنگی بیان کرد: دشمنان اسلام و انقلاب به صورت شبانه روزی در حال فعالیت علیه جوانان ایران هستند و تغییر اراده جوانان را مورد هدف قرار دادند.

کرمی با اشاره به دشوار بودن جنگ نرم تصریح کرد: جنگ نرم و تهاجم فرهنگی به شکل نامرئی وجود دارد و بسیار دشوارتر از جنگ سخت است.

وی با تاکید به منویات مقام‌ معظم‌ رهبری گفت: حضرت آقا فرمودند از ورود انقلاب وارداتی جلوگیری کنید.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) با اشاره به سخن حضرت امام خمینی(ره) در مورد شهید فهمیده گفت: ایشان فرمودند که رهبر من آن ‌شهید 13 ساله است و شهیدان سلیمانی، مکی و فهمیده از شهدای بارز بسیج دانش‌آموزی هستند.

وی به ارزش خدمتگذاری برای قشر دانش‌آموزان اشاره کرد و گفت: همه خدمتگذاران باید برای این قشر زحمت بکشند و دانش‌آموزان سرمایه‌های عظیم کشور هستند.

منبع: تسنیم

                               

بسیج     دانش آموزان     زنجان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :