موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی انرژی

a/100144 :کد

0

وضع آب با توجه به میزان بارندگی‌ها مناسب نیست

  یکشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۵ — ۱۹:۰۵
تعداد بازدید : ۲۶۶   
 تحلیل ایران -وضع آب با توجه به میزان بارندگی‌ها مناسب نیست

مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: وضع آب با توجه به میزان بارندگی‌ها نسبت به دوره‌های بلند مدت مناسب نیست .

 

مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: وضع آب با توجه به میزان بارندگی‌ها نسبت به دوره‌های بلند مدت مناسب نیست .


به گزارش تحلیل ایران، محمد حاج‌رسولی‌ها در آیین بازگشایی دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و آب و فاضلاب  با بیان اینکه استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات دنیا در زمینه مدیریت بهینه مصرف آب در حوزه‌های مختلف باید مورد توجه قرار گیرد گفت : خوشبختانه شرکت‌های بین‌المللی و داخلی از نمایشگاه امسال در مقایسه با نمایشگاه سال گذشته استقبال بسیار خوبی داشتند.


حاج‌رسولی‌ها در ادامه در باره نیازمندی‌های صنعت آب و آب و فاضلاب کشور گفت: هم‌اکنون کشور در زمینه تجهیزات جدید تصفیه فاضلاب‌ها و هوشمندسازی تجهیزات شبکه‌های توزیع شهری آب نیازمند بهره‌گیری از تجربیات روز دنیاست.

وی افزود: این رشد در زمینه‌های کمی و کیفی چشمگیر بوده و امیدواریم بتوانیم شاهد تبادل تجربیات میان شرکت‌کنندگان داخلی و خارجی باشیم.

خبرگزاری صداوسیما نوشت: حاج رسولی‌ها در ادامه در مورد نیازمندی‌های صنعت آب و آب و فاضلاب کشور گفت: هم اکنون کشور در زمینه تجهیزات جدید تصفیه فاضلاب‌ها و هوشمند سازی تجهیزات شبکه‌های توزیع شهری آب نیازمند بهره گیری از تجربیات روز دنیاست.

وی ادامه داد: خوشبختانه بهره گیری از تجربیات دنیا توانسته در برخی مناطق به کمک ما بیاید. از جمله این موارد می‌توان به احیای نسبی دریاچه ارومیه و جلوگیری از وخیم‌تر شدن وضعیت آن اسم برد.

وی افزود: ما هم اکنون در دریاچه ارومیه شاهد بالا آمدن 46 سانتیمتری آب نسبت به سال گذشته هستیم و این نشان می‌دهد بهره‌گیری از فناوری‌های روز دنیا و تبادل تجربیات با محافل مجرب بین‌المللی چقدر می‌تواند برای مدیریت منابع آبی مفید باشد.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :